Zeytinburnu Yorgan ve Battaniye Yıkama

zeytinburnu overlok

Yorgan ve battaniyeler üşüdüğümüz zamanlarda ısınmamıza yarayan eşyalardandır. Televizyon karşısına geçerek sarıldığımız yorgan ve battaniyeler üzerinde bazı zamanlarda yiyecek ve içecek tüketiriz. Bunun gibi birçok sebebe bağlı olarak zamanla kirlenen yorgan ve battaniyelerin en azından yılda 1 defa yıkanması gerekmektedir.

Yorgan ve battaniye yıkama işlemi zaman istediği için ve uygun büyüklükte çamaşır makinesi gerektirdiği için evlerde kolaylıkla yapılamamaktadır. Bu sebeplerle yıkama fabrikası ararız. Atlantis 34 halı yıkama olarak yıkama sektörüne baş koymuş olmamızdan ötürü bu işi önemsiyor ve nasıl daha kaliteli yıkama hizmeti sunabiliriz diye düşünüyoruz. Yıkama teknolojisinde gerçekleşen yenilikleri takip ederek firmamızı rekabet içinde olduğumuz firmalara karşı her zaman bir adım önde tutmayı başardık. Peki bu yıkama hizmetimiz nasıl sunuyoruz?

Yorgan ve battaniye yıkama hizmetimizi tercih eden müşterilerimizin kapılarına ücretsiz servis aracımızla giderek yorgan ve battaniyeleri alarak fabrikamıza getiriyoruz. Türüne uygun yıkama işlemlerini tecrübeli ekip arkadaşlarımız ve son teknoloji makinelerimiz ile gerçekleştirerek kuruma alanlarında kurmaya bırakıyoruz. Tam anlamıyla kurutulan yorgan ve battaniyeler 3 günlük süreç içerisinde tüm yorgan ve battaniye yıkama, kurutma işlemleri tamamlanır. Bu süreç sonunda sizlerle görüşerek uygun gün ve saat belirlenir, yorgan ve battaniyelerinizi kapınıza kadar getirerek teslim ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Ara

Yıkama Teklifi İster Misiniz?

WhatsApp Whatsapp Kurumsal İletişim Hattı