Zeytinburnu Stor Perde Yıkama

zeytinburnu overlok

Stor perde yıkama alanında birçok firma rekabet içerisinde bulunmaktadır. Bu rekabet ortamında teknolojik gelişmeleri takip ederek tecrübeli ekip arkadaşlarıyla çalışan firmalar her zaman önde gelmektedir. Atlantis 34 halı yıkama olarak bu durumun farkındayız ve her geçen gün %100 müşteri memnuniyetini koruyarak fabrikamızı geliştiriyor ve daha geniş hizmet alanı için çabalıyoruz. Stor perde yıkama işlemi tecrübeli kişiler ve teknolojik makineler ile yapılarak herhangi bir hata oluşmaması sağlanır.

Stor perdeler evlerimize şık bir hava katmaktadır. Katmış olduğu bu şıklık evimizde daha kaliteli zaman geçirmemize olanak sağlamaktadır. Bunun yanı sıra normal perdelerde güneş ışığını önlemek için güneşlik adı verilen ikinci bir perdenin kullanılması gerekiyordu. Stor perde türü olan zebra stor perde ile hem gündüzleri evimizi güneş ışığı ile aydınlatabiliyorken aynı zamanda geceleri de kapatarak evimizin dışarıdan görülmesini engelliyoruz.

Stor Perde Yıkama Nasıl Yapılır?

Ekip arkadaşlarımızın evinizden sökerek getirdiği stor perdeler türlerine göre ayrılır. Stor perde yıkama makinelerine tamamen açılarak yerleştirilen stor perdeler bilgisayar programlanarak yıkama işlemi başlatılır. Makine tarafından herhangi bir hatalı yıkama işlemi yapılmadan stor perde yıkama aşaması tamamlanır. Temiz su içerisinde bekletilerek deterjanın çıkartılması sağlandıktan sonra sahip olduğumuz 1500 M2’ lik kurutma alanlarında tamamen açık şekilde kurutulur. Son olarak ekip arkadaşlarımız evinize gelerek stor perde montajını tamamlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Ara

Yıkama Teklifi İster Misiniz?

WhatsApp Whatsapp Kurumsal İletişim Hattı