Zeytinburnu Halı Yıkama

21. yüzyılda halılar gerek desen gerek ipliksi yapısı gelişmiştir. Halı sektörü bu denli gelişmesini sürdürmeye devam ettikçe halı yıkama sektörünün de bu gelişmeleri takip etmesi gerekti. Zeytinburnu semtine Atlantis 34 halı yıkama adıyla sunduğumuz yıkama hizmetlerimiz sonucunda müşterilerimiz memnuniyetlerini belirterek bizleri tekrar tekrar tercih etmişlerdir.

Bahar temizliği yaparken evimizin dört bir yanını temizleriz. Camlar, kapılar, dekoratif eşyalar, zeminler, duvarlar gibi temizlemediğimiz kıyı bucak kalmaz. Evin bu temizliğine ayak uydurması için halıları da yıkamaktayız. Ancak günümüzde gerek zaman yetersizliğinden gerek uğraşmamak ya da halıların derinlemesine temizlenmesini istediğimiz için halı yıkama fabrikalarını tercih ederiz. Zeytinburnu halkına yapmış olduğumuz yıkama işlerini referans göstererek bizleri tercih etmelerini istiyoruz.

Halı yıkama işlemlerinde öncelikle halının içerisindeki kir ve tozların kolayca çıkartılması adına halılar titreşim uygulayan makinemize alınır. Çıkartılan bu kirler vakumlu makinemiz yardımıyla çekilerek halı yüzeyinden temizlenir. Ön yıkama ve ana yıkama işlemleri ile halının derinlemesine temizliği yapıldıktan sonra durulama aşamasına geçilir. Durulama aşamasında halıda bulunan fazla su atılır ve kurutma işleminin süresi kısaltılır. Son olarak kurutma aşamasında kuruması beklenen halılar tecrübeli ekip arkadaşlarımız tarafından son kontrolleri yapılarak teslim edilmeye hazır hale getirilir.

Atlantis 34 halı yıkama olarak ücretsiz servis aracımızla halılarınızı kapınızdan alarak fabrikamızda yıkayıp kuruttuktan sonra ücretsiz olarak kapınıza kadar getiriyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Ara

Yıkama Teklifi İster Misiniz?

WhatsApp Whatsapp Kurumsal İletişim Hattı