atlantis yorgan yikama

Yorgan ve Battaniye Yıkama

Atlantis 34 adıyla başladığımız yıkama sektöründe 13 yıllık tecrübe ile yorgan ve battaniye yıkama hizmetimiz de bulunmaktadır. Yorgan ve battaniyeler günlük yaşamımızda çoğunlukla ısınmak amacıyla kullandığımız araçlardan birisidir.

Misafirler için özel olarak yorgan ve battaniye birçok evde bulunmaktadır. Yorgan ve battaniyeler sahip oldukları yapıları bakımından toz ve kirleri tutmaktadırlar. Yılda 1 kez bile olsa yorgan ve battaniye yıkama işlemi yapılmalıdır. Çünkü hastalandığımızda, üşüdüğümüzde sarıldığımız eşyalardır.

Bu yıkama işlemi evlerimizde de yapılabilmektedir. Bazen yorgan kılıflarını evlerimizde yıkarız. Fakat yorgan ve battaniyelerin içinde bulunan kir ve bakterilerden bu şekilde kurtulamayız. Yani üstünkörü bir yıkama işlemi gerçekleştirmiş oluruz. Ancak günlük yaşamın yorgunluğu ile zaman ayıramamamız ve yeterli büyüklükte çamaşır makinemiz olmadığı için yorgan ve battaniye yıkama firmalarını tercih etmekteyiz. Bu tercihi yaparken dikkat ettiğimiz özellikler ise adının olumlu şekilde duyulmuş olması ve son teknoloji makineleri kullanarak hızlı ve kaliteli hizmet sunan firmalar olarak değerlendirilir. Peki bu yıkama işlemi nasıl gerçekleştirilir?

Yorgan ve Battaniye Nasıl Yıkanır?

Öncelikle bizlerle iletişime geçerek size uygun gün ve saat belirlenir. Belirlenen gün ve saatte ekip arkadaşlarımız ücretsiz servisimizle kapınıza gelerek yorgan ve battaniyelerinizi teslim alırlar. Teslim aldıkları yorgan ve battaniyeleri fabrikamıza getirdikten sonra fabrikamızda çalışan tecrübeli ekip arkadaşlarımız pamuk, yün, elyaf, silikon gibi türlerine göre ayırarak yorgan ve battaniye yıkama makinelerine yerleştirir.

Makineye yerleştirilen yorgan ve battaniyelerin türüne göre sıcaklık ayarı yapıldıktan sonra uygun olan deterjan makinenin gözüne dökülür. Yorgan ve battaniye yıkama hizmetimiz temiz su ile deterjansız ön yıkama işlemiyle başlar. Bundan sonra ana yıkama işleminde makine tarafından su belirlenen sıcaklığa getirilir ve deterjanla birlikte yıkama işlemi başlar. Bu işlemin sonunda yorgan ve battaniyelerde deterjan kalıntısı kalmaması için makinede temiz su ile durulama işlemi yapılır. Yorgan ve battaniye yıkama işlemi sonunda makineden çıkartılmadan önceki son işlem olan sıkma işlemi ile iyice kurutulduktan sonra sahip olduğumuz 1500 metrekarelik kurutma alanlarımızda tamamen kuruması beklenir. Son olarak sizlerle görüşerek uygun gün saat belirlenir ve ekip arkadaşlarımız tarafından ücretsiz servisimizle kapınıza kadar gelerek yorgan ve battaniyelerinizi teslim ederiz.

Kalite kontrol işlemi ile yıkama ve kurutma işlemleri kontrol edilir. Kontrol edilen ürünler teslim edilmek üzere paketlenir. Teslimatımız en geç 3 iş günü içerisinde ücretsiz olarak gerçekleşir.

Sizi Arayalım


Müşteri temsilcimizden telefon hattı üzerinden fiyat almak ister misiniz?