Sultangazi Yorgan ve Battaniye Yıkama

Yorgan ve battaniyeler ısınmak amacıyla kullanıldığı gibi battaniyeler kim zaman halı örtüsü gibi yere serilerek yerde daha sıcak bir etki yaratması amaçlanır. Sahip oldukları yapıları bakımından içerisinde toz ve kir tutmaya meyilli yorgan ve battaniyeler zamanla kirlenmektedir ve yılda 1 kere de olsa yıkanması gerekmektedir.

Yorgan ve battaniye yıkama işlemi evlerimizde de yapabileceğimiz bir işlemdir. Ancak bunun için hem zaman ayırmamız hem de yeterli büyüklükte çamaşır makinesine sahip olmamız gerekmektedir. İnsanlar hem bu sebeplerle hem de daha derinlemesine temizlik yapılması amacıyla yorgan ve battaniye yıkama fabrikalarını tercih etmektedirler.

Yorgan ve Battaniye Yıkama Aşamaları

Yorgan ve battaniye yıkama sırasındaki aşamaları şu şekilde sıralayabiliriz:

  • İlk olarak ücretsiz servisimizle sizden aldığımız adrese gelir, yorgan ve battaniyeleriniz teslim alırız. Bu andan itibaren yorgan ve battaniyeleriniz bize emanettir.
  • Fabrikamızda yün, silikon, elyaf, pamuk… gibi türlere ayrılır.
  • Her tür farklı yorgan ve battaniye yıkama makinelerine atılarak sıcaklık ayarı ve deterjan ilave edilir.
  • Ön yıkama aşamasında temiz su ile kaba kirler temizlenir.
  • Ana yıkama aşamasına geçildiğinde su ayarlanan sıcaklığa gelir ve deterjanla beraber yıkama işlemi başlatılır.
  • Durulama aşaması ile deterjan kalıntıları temizlenir.
  • Son olarak sıkma işlemi gerçekleştirilerek büyük oranda kuruma sağlanır. Bundan sonra sahip olduğumuz 1500 M2’ lik kurutma alanlarımızda kuruması beklenen yorgan ve battaniyeler teslim edilmeye hazır hale gelir.
  • Sizlerle görüşerek istediğiniz adrese yorgan ve battaniyelerinizi teslim ederiz. Tüm yıkama süreci böylelikle son bulur.

Yorgan ve battaniye yıkama hizmetimizde bulunan bütün aşamalar yukarıda anlatmış bulunmaktayız. Sizlerden tek isteğimiz bizleri bu konuda tercih etmeniz olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Ara

Yıkama Teklifi İster Misiniz?

WhatsApp Whatsapp Kurumsal İletişim Hattı