Sultangazi Koltuk Yıkama

Atlantis 34 halı yıkama olarak vermiş olduğumuz koltuk yıkama hizmeti Sultangazi semtinde tam gaz devam etmektedir. 2006 yılında kuruluğumuz günden bugüne sunmuş olduğumuz hizmetler sayesinde gelişerek sektörde yol gösteren firmalar arasına girdik.

Koltuklar evlerimizin çoğunlukla salonunda televizyon etrafında bulunan dizi, film, haber vs. televizyon kanallarını izlemek veya muhabbet etmek için kullanılan eşyalardandır. Böyle olunca yediğimiz yiyecek ve içecekler koltuklara dökülerek kirlenmesini sağlamaktadır. İstanbul’un birçok semtine sunduğumuz hizmetler arasında Sultangazi semtinde bulunan halkımız için koltuk yıkama hizmetimiz de bulunmaktadır.

Koltuk Yıkama Nasıl Yapılır?

Koltuk yıkama hizmetimizi şu şekilde sunuyoruz:

  1. İlk olarak bizlerle iletişime geçerek size uygun olan gün ve saat belirlenir.
  2. Belirlenen gün ve saatte tecrübeli ekip arkadaşlarımız kapınıza gelerek koltuk yıkama işlemi için koltuğun etrafını ve üzerini boşaltır.
  3. Koltuğun üzerinde bulunan kaba kirler temizlenir.
  4. Koltukta bulunan lekeye ve koltuğun kumaşına uygun deterjanlı su hazırlanarak makine yardımıyla koltuk üzerine püskürtülür. Bu sayede lekeler yumuşayarak kolaylıkla çıkacaktır.
  5. Deterjanın etkisiyle yumuşayarak çıkan kirler yüksek emiş gücüne sunan vakumlu makinelerimize çekilir.
  6. Koltuk üzerinde deterjan kalmaması için temiz su püskürtülerek vakumlu makinemiz ile tekrar çekilir. Bu aşama yapılmazsa koltuk yıkama işleminde kumaşta deterjan kalacak ve leke oluşturacaktır. Bu sebeple vakumlu makine kullanılması gerekmektedir.
  7. Ortamda bulunan kapı ve pencereler açılarak koltukların havalanması sağlanır. Havalanarak kuruyan koltuklar hava şartlarına göre değişmekle beraber yaklaşık olarak 4 saat civarında sürmektedir.

Yerinde koltuk yıkama hizmetimizden yararlanmak isteyen müşterilerimizin bizlerle iletişime geçmesi yeterli olacaktır. Bu aşamadan sonrası bizim tecrübemize dayanmaktadır. Koltuklarınızı emin ellere yıkattığınızı bilmenizi isteriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Ara

Yıkama Teklifi İster Misiniz?

WhatsApp Whatsapp Kurumsal İletişim Hattı