Sultangazi Halı Yıkama

İstanbul’ un birçok semtine hizmetlerimizi sunduğumuz gibi Sultangazi semtine de hizmetlerimizi sunuyoruz. Atlantis 34 halı yıkama fabrikamız sahip olduğu müşteri portföyünü koruyarak verdiğimiz hizmetlerle üstüne ekleyerek devam ediyoruz.

Sultangazi halı yıkama denilince akla gelen ilk firma olma yolunda 13 yıllık tecrübemizi ve 10-12 kişilik profesyonel kadromuzu ve bizi tercih edenlerin memnuniyetlerini öne sunuyoruz. Sizlerde evinizin temiz görünmesi için her gün temizlik yapmaktasınız. Ancak yere serilen halılar sahip oldukları yer ve yapısı bakımıyla içinde kir tutmaya müsaittir. Bu sebeple belirli aralıklarla halı yıkama işlemi yapılması gerekmektedir. Atlantis 34 halı yıkama adıyla halı yıkama hizmetimizi tercih eden müşterilerimiz için overlok hizmetimizden de yararlanmalarını sağlıyoruz. Overlok işlemi sayesinde halılarda bulunan sökülmüş iplikler düzeltilerek halının düzgün durması sağlanır.

Halı yıkama işlemi halının kullanım ömrünü de uzatmaktadır. Ancak bilinçsizce kullanılan deterjanlar kullanım süresini azaltmaktadır. Bu sebeple halı yıkama işlemini bizim gibi alanında tecrübeli fabrikalara vermeniz halılarınız için oldukça önemlidir. Deterjanlar halının ve lekenin türüne göre değişiklik göstermektedir. Biz bu alandaki gelişmeleri takip ederek halınız için en uygun deterjanı seçiyor ve lekeleri tam anlamıyla temizliyoruz.

Atlantis 34 halı yıkama olarak Sultangazi semtinde bulunan halkın bizi tercih etmesini ve 13 yıllık tecrübemizden ve tecrübeli ekip arkadaşlarımızdan yararlanmalarını istiyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Ara

Yıkama Teklifi İster Misiniz?

WhatsApp Whatsapp Kurumsal İletişim Hattı