Stor Perde Yıkama

Şık ve sade görünümü ile stor perdeler son zamanlarda yaşam alanımızı sıkça süsleyen eşyalardan birisidir. Hassas kumaşa sahip bu perdelerin temizliği de oldukça zordur. Atlantis 34 Halı Yıkama firması olarak verdiğimiz hizmetler ile perde yıkama işlemi artık zor olmaktan çıkmaktadır.

Evde yapılan bazı temizlik yöntemleri ile derinlemesine yapılmaz. Üzerinde bulunan toz ve kirler yıkama esnasında leke de oluşturabilir. Stor perde kumaşları ütülenemez ve hassas kumaşlar olduğu için özenle yıkanmalıdır. Aksi taktirde sıkma ve kurutma işleminde özen gösterilmez ise perdeleriniz zarar görebilir. Bu işlem firmamızda 13-15 kişilik profesyonel ekiplerimiz ve kaliteli hizmetimiz ile özenle yapılmaktadır. Derinlemesine temizlik için perdeleriniz birçok aşamadan geçer.

Bunlar;

Perde Teslim Alımı

Stor perde yıkama işlemi için deneyimli ekiplerimiz İstanbul’un çoğu semtinde bulunan ev, işyeri ve ofislerinize gelerek perdelerinizi itina ile söküp fabrikamıza ücretsiz olarak getirmektedir.

Yıkama

Fabrikamıza gelen perdeler cinslerine göre ayrılarak uygun temizlik yöntemleri belirlenir. Ardından etiketlenir. Bu sayede perdeniz başkasının perdesi ile karışmaz. Sonrasında ise perde kumaşı mekanizmadan çıkartılır. Mekanizmadan ayrılan perdeler fabrikamızda bulunan özel makinalarda yıkama işlemine alınır. Makinalarımız yumuşak fırçalara sahiptir. Ekip arkadaşlarımızın özenli davranışı ve malzemelerin kalitesi sayesinde perdeleriniz kesinlikle zarar görmez. Perdenizin yanı sıra mekanizmaları da özenle temizlenmektedir.

Durulama

Stor perde yıkama işleminin ardından perdeler ayrı bir yere alınarak temiz ve bol su ile durulanmaktadır. Bu işlemin ardından perdeler suya konulara üzerindeki bütün kirin akması beklenir.

Kurutma

Durulanan perdeler özel mekanizmalar yardımıyla tam açılarak kurutulur. Stor perde yıkama işlemlerinde asla sıkma işlemi uygulanmamaktadır. Çünkü perde kumaşları çok özel olduğu için sıkma sırasında çok kırışır ve zarar görür. Perdelerinizin zarar görmeden temizlenmesi için kendi halinde doğal yöntemler ile kurutulmaktadır. Fabrikamızda bulunan açık ve kapalı alanlarda kurutma işlemi yapılır.

Kalite kontrol

Stor perde yıkama işlemi sonunda kurutulan perdeler teslim edilmeden önceki son kontrolleri yapılır. Burada perdenin temizliği ve kuruluğu kontrol edilir. Ardından paketlenir.

Teslimat ve montaj

Paketlenen perdeler en geç 3 günü içerisinde ücretsiz olarak teslim edilir. Ekiplerimiz, perdeleri ev, ofis ve iş yerlerinize gelerek stor perde montajını bizzat yapmaktadır.

Sizi Arayalım


Müşteri temsilcimizden telefon hattı üzerinden fiyat almak ister misiniz?