Silivri Yorgan ve Battaniye Yıkama

Silivri ilçemiz mükemmel bir firma kazandı bu sektörde bizim sayemizde. Bu kadar iltifatı hak edecek ne yaptık diye sorarsanız 2006 yılından beri tüm işi yapmak değil de belirli işlerde her şeyi tam olarak biliyoruz her şeyi biraz değil birkaç şeyi tamamen biliyoruz. Yıkama ve temizleme sektörü içerisinde Atlantis 34 yorgan ve battaniye yıkama olarak sizlere mükemmel bir hizmet vermekteyiz. Ailenizi sevdiklerinizi ve çocuklarınızı düşünmek istemiyorsanız sağlık açısından bizlere teslim edebilirsiniz.

Atlantis 34 yorgan ve battaniye yıkama sizlere en titiz ve kapsamlı en dolu makinalarımız ile ince eleyip sık dokuduk ve bu işi severek yaptık.

Uzun süre boyunca yıkanmaya yüz tutmuş yorgan ve battaniyeleriniz veya yanlış yorgan ve battaniye yıkama işlemi uygulanmış olan yorgan ve battaniyeleriniz sizler için olumsuz sağlık koşullarına yol açabilir.

Biz bu yöntemleri uygularken 2006 senesinden beri titizlik ile çalışmaktayız. Tecrübemizi sizlere Silivri semtimizde sunuyoruz. Her mahalleye ücretsiz servisimiz bulunmaktadır. Yorgan ve battaniyeleriniz ücretsiz servisimiz ile tesislerimize getirilir.

Özel donanımlara ve programlara sahip olan makinalarımız en son teknolojiye sahip olmakta ve yorgan ve battaniye yıkama işlemleri en mükemmel şekilde yapılmakta ve durulanmaktadır. Ekiplerimizce durulanan yorgan ve battaniyeler kontrol edilerek kapalı kurutma alanlarına götürülür.

Bilmediğiniz firmalara emanet ettiğiniz yorganlar ve battaniyeler kurutma yöntemleri çok farklıdır biraz gülünç olacaktır fakat kaldırım ve yollara serilip kurutulan yorgan ve battaniyeleriniz hastalıklara davetiye çıkarabilmektedir. Bu yüzden bu tür firmalardan uzak durulmasını tavsiye ederiz bizler 12-15 kişilik profesyonel ekiplerce bu durumlara son vermekteyiz.

Hazır olan yorgan ve battaniyeleriniz Atlantis 34 yorgan ve battaniye yıkama olarak güvence altındadır. Biten işlemler sonrasında sizler ile iletişime geçilip yorgan ve battaniyeleriniz teslim edilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Ara

Yıkama Teklifi İster Misiniz?

WhatsApp Whatsapp Kurumsal İletişim Hattı