Silivri Koltuk Yıkama

Koltuklar ev, ofis, otel vb. ortamları süsleyen dinlenme ve bekleme amaçlarıyla kullanılan eşyalardan birisidir. Yıldan yıla değişen modaya ayak uyduran koltuk sektörü desen ve kumaşlarda değişiklikler yapmıştır. Hal böyle olunca da koltuk yıkama işlemlerinde gelişme ve değişiklikler meydana gelmiştir.

2006 yılından itibaren Atlantis 34 halı yıkama ismiyle vermiş olduğumuz hizmetler arasında koltuk yıkama hizmeti de Silivri semtine ulaşmıştır. Toza alerjisi olan, lekelerden nefret eden, evinin sürekli temiz görünmesini isteyenlerin tek yapması gereken bizlerle iletişime geçerek kısa süre içerisinde gelecek olan ekip arkadaşlarımızı beklemek olacaktır.

Koltuk Yıkama Nasıl Yapılır?

Koltuk yıkama işlemi öncelikle yüksek emiş güçlü makineler yardımıyla koltuk içerisinde bulunan tozların çekilmesiyle başlar. Bunu koltuk kumaşına uygun olan deterjanın su ile karıştırılarak püskürtme işlemi takip eder. Sonrasında kullandığımız fırçalı makine yardımıyla deterjanlı su kumaşa yayılarak kir ve lekelerin yumuşamasını sağlar. Yüksek emiş güçlü makinemiz yardımıyla kumaşta deterjan kalmayacak şekilde çekilir. Burada kullanılan makinenin önemi oldukça yüksektir. Eğer kumaşta deterjan bırakılırsa bu insan sağlığını olumsuz yönde etkileyeceği gibi deterjan lekesi de bırakacaktır. Koltuk yıkama işleminde tam anlamıyla deterjanın alınabilmesi için tekrardan temiz su püskürtülerek çekilir. Bu sayede kumaşta deterjan kalmamış olur.

Koltuk yıkama işlemleri burada son buluyor. Koltuklar kuruması için oda bulunan pencereler açılarak havalanması gerekmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Ara

Yıkama Teklifi İster Misiniz?

WhatsApp Whatsapp Kurumsal İletişim Hattı