Silivri Halı Yıkama

Silivri bölgesinde evinizde, firmanızda ya da herhangi bir yerde bulunan halılarınızı Atlantis 34 halı yıkama olarak ücretsiz servisimizle kapınıza kadar gelerek teslim alıyor ve derinlemesine yıkamaktayız.

Halılarınız herhangi bir sebepten ötürü kirlendi ve bakteri içeriyor, sizde halınızı yıkatmak için halı yıkama firmaları arıyorsunuz. Müşterilerimizin bu ihtiyaçlarını tam olarak karşılayabilmek için 10-12 kişilik alanında tecrübeli ve profesyonel olarak çalışan ekip arkadaşlarımız ile çalışıyoruz. Firmamız halı yıkama alanında çıkan son teknolojileri takip ederek sizlere en hızlı ve kaliteli hizmeti sunmak amacıyla mevcut makine ağını genişletip yenilemektedir.

Halı yıkama alanında çıkan son teknolojiler her halı türüne farklı şekilde temizleme imkânı sunmaktadır. Bu sayede halılarınız da renk solmaları, desen bozuklukları, yıpranmalar oluşmayarak halınızı daha uzun süre kullanabilmeniz amaçlanmaktadır. Halı yıkama konusunda kullanılan makineler her ne kadar önemli olsa da diğer önemli unsur olan halı şampuanları son derece önemlidir. Halınızın türü ve üzerinde bulunan lekelere uygun olan şampuanları kullanarak halılarınızın zarar görmemesini sağlıyoruz.

Halı yıkama işlemine başlamadan önce tecrübeli ekip arkadaşlarımız halı üzerinde incelemeler yaparak halınızı bilgisayar programlı makineye göndermektedir. Burada halınızın derinliklerine işlemiş olan toz parçacıkları ve kirler titreşim yardımıyla kolayca çıkartılarak yüksek emiş gücüne sahip vakumlu makineler yardımıyla temizlenmektedir. Temizlenen halılar ön yıkama işlemine alınarak yüzeysel temizliği yapılır. Yüzeysel temizliği tamamlanan halılar tam anlamıyla yıkanması için ana yıkama aşamasına alınır. Bu aşamada kullanılan şampuanlar ve makineler halının zarar görmemesi açısından en önemli kriterlerdir.

Halılar ana yıkama aşamasında tam anlamıyla yıkandıktan sonra su sıkma makinelerine alınarak üzerinde bulunan su durulanarak kurutma aşamasına uygun hale gelmiş olur. Atlantis 34 halı yıkama olarak sahip olduğumuz 1500 M2’ lik açık ve kapalı kurutma alanlarında halılarınızın sıra beklemesine gerek kalmadan hızlıca kurutulur.

Halınızı sizden teslim aldıktan sonra 3 gün içerisinde yıkayarak 3. günde sizlere ücretsiz servisimizle kapınıza kadar getirerek teslim ediyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Ara

Yıkama Teklifi İster Misiniz?

WhatsApp Whatsapp Kurumsal İletişim Hattı