Sarıyer ve Şişli Overlok

şişli overlok

Atlantis 34 halı yıkama olarak Sarıyer ve Şişli semtlerinde oturan müşterilerimizin evlerini süsleyen eşyalardan biri olan halılar zamanla kenarlardan sökülmektedir. Bu sökülmeler halının ömrünü tamamladığı kaygısı yaşatsa dahi kısa bir overlok işlemi sonucunda bu sorunun önüne geçilebilmektedir. Bu sayede halılarımızın kullanım ömürler arttırılmış olacak ve evimizi eskisi gibi süslemeye devam edecektir.

Peki bu overlok işlemi nedir? Bu soruyu şu şekilde açıklayabiliriz. Halılarda zamanla sökülmeler meydana gelebilmektedir. Bu sökülmeleri önlemek amacıyla halıdan bir parça alınarak bu bölgenin altına overlok makineleriyle dikilir. Bu sayede halılar sahip oldukları yırtık görüntüden kurtulmaktadır. Böylelikle overlok işlemi neden gereklidir sorusunu da cevaplamış oluyoruz.

Atlantis 34 halı yıkama adıyla girdiğimiz yıkama sektöründe 13 yıldır devamlılık göstermekteyiz. 13 yılında getirmiş olduğu tecrübeye dayanarak müşterilerimizi ne kadar mutlu edebilirsek adımızı o kadar geniş kitleye ulaştırabileceğimizin farkındayız. Bu sebeplerle fabrikamızda 10-12 kişilik tecrübeli ekip arkadaşlarımızla çalışarak sahip olduğumuz yıkama makinelerini yeniliyoruz. Böylelikle sizlere daha hızlı ve kaliteli hizmet sunabiliyoruz.

Overlok işlemi kısa sürede yapılan bir işlemdir. Halılarınızın sökülüp eskimesine böyle kolay bir çözümü varken izin vermeyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Ara

Yıkama Teklifi İster Misiniz?

WhatsApp Whatsapp Kurumsal İletişim Hattı