Küçükçekmece Yorgan ve Battaniye Yıkama

küçükçekmece yorgan yikama

İstanbul’un birçok semti gibi Küçükçekmece semtinde de yorgan ve battaniye yıkama hizmeti vermekteyiz. Yorgan ve battaniyeleriniz derinlemesine temizlenip kurutulup teslim edilir. Birçok firmanın aksine eşyalarınızı özenle yıkamakta ve teslim etmekteyiz. Sık temas ettiğimiz yorgan ve battaniyelerimiz yılda en az 2 kere yıkanmalıdır. Evde yapılan yorgan ve battaniye yıkama işlemleri çoğu zaman yetersiz kalmaktadır. Derinlemesine temizlik ve dezenfekte için uzmandan destek almanız tavsiye edilir.

Firmamız yıllardır verdiği temizlik hizmeti ile evlerinize sağlık ve hijyen getirmektedir. Yorgan ve battaniye yıkama hizmetimiz yüksek kapasiteli çelik sanayi tipi çamaşır makinalarında yapılmaktadır. Temizlik ürünlerimizin hepsi organik olup son derece kalitelidir. Sağlığa zararı yoktur. Eşyalarınızı derinlemesine temizler. Bol ve temiz su ile durulanır. Ardından sıkma işlemi yapılır. Sıkma işleminde eşyalarınız makinaya takılıp zarar görmez.

Son olarak ise kurutma işlemi yapılır. Yorgan ve battaniye yıkama işlemi kadar önemli olan bu işlemde eşya üzerinde küçük bir nem bile kalmaz. Özellikle kalın yorganlarda bile derinlemesine kurutma işlemi yapmaktayız. Yorgan ve battaniyeleriniz tamamen kurumadan paketlenmez.

Temiz ve kuru eşyalarınız Küçükçekmece’de 3 gün içerisinde teslim edilir. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Ara

Yıkama Teklifi İster Misiniz?

WhatsApp Whatsapp Kurumsal İletişim Hattı