Küçükçekmece Stor Perde

Küçükçekmece stor perde yıkama hizmetimiz ile sizleri zorlu temizlikten kurtarıyoruz. Stor perdeler hassas kumaş yapısı nedeniyle özel temizlik ve özen gerektirmektedir. Aksi takdirde perdeleriniz yıpranır ve zarar görür.

Firmamız tecrübesi ve kalitesi ile sizlere kaliteli temizlik hizmeti sunar. Stor perdeleriniz fabrikamızda profesyonel ekiplerimiz sayesinde derinlemesine temizlenir. Fabrikamıza gelen perdeleriniz uzman ekiplerimiz ile son teknoloji makinalarda, organik ve kaliteli temizlik ürünleri ile stor perde yıkama işlemi yapılır. Gösterdiğimiz özen ve yıllarca edindiğimiz tecrübe sayesinde perdeleriniz ilk günkü gibi ışıldar. Temiz bir yaşam alanı için perdelerinizi yılda 2 kez yıkamanız önerilir.

Stor perde yıkama işlemi öncesi leke tespiti yapılarak uygun deterjan ve yöntemler belirlenir. Özel yumuşak uçlu fırçalar ile derinlemesine temizlenir. Ardından durulama işlemi ile üzerindeki atık maddelerden arındırılır. Stor perdelerinize kesinlikle sıkma işlemi yapılmamaktadır. Evde yapılan stor perde yıkama işleminde uygulanacak olan yanlış sıkma ve kurutma işlemi ile perdeleriniz zarar görür. Bu nedenle profesyonelden destek almanızı tavsiye ederiz.

Durulanan stor perdeleriniz kurutma odalarına alınarak doğal yöntemlerle kurumaya bırakılır. Kuruyan stor perdeleriniz kontrol edilip paketlenir. Küçükçekmece’nin her yerine ücretsiz olarak 3 gün içerisinde teslimatı ve montajı yapılır. Böylelikle stor perde yıkama işlemini tam anlamıyla gerçekleştirmiş oluyor ve %100 müşteri memnuniyeti için her geçen gün çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Ara

Yıkama Teklifi İster Misiniz?

WhatsApp Whatsapp Kurumsal İletişim Hattı