Küçükçekmece Koltuk Yıkama

Küçükçekmece koltuk yıkama firması olarak en temiz ve hijyenik firma olarak adım adım ilerlemekteyiz. Firmamız 2006 yılında kurulmuş ve kurulduğu yıldan bu yana profesyonel bir şekilde hizmet vermektedir. Ekip olarak 13-15 kişilik ekibe sahibiz ve çalışanlarımız işlerinde tamamen profesyonel kişilerdir. Küçükçekmece koltuk yıkama firması olarak tam otomatik ve son teknolojik ekipmanlara sahibiz ve ayrıca işlem yaptığımız alanlar kesinlikle hijyenik ortamlardır.

Koltuklarınız bize emanet edildiği ilk anda leke ve kir yoğunluğuna göre ayrılır. Koltuk yıkama işlemi için koltukların cinsi ve rengi de göz önünde bulundurularak toz alma işlemi başlatılır. Toz alma işlemi bittikten sonra su ile koltuklarınıza vakumlama işlemi yaparız yani hem kuru hem de sulu bir şekilde koltuklarınızdan toz alma işlemi gerçekleştiririz. Ardından tam otomatik makineler ile bitkisel ve mis kokulu temizlik ürünleri ile temizleme işlemi gerçekleştirilir.

Koltuk yıkama işlemlerinde deterjan önemli bir yer tutmaktadır. Deterjan lekelerin daha kolay çıkmasını sağlıyorken aynı zamanda kumaştan temizlenmediği zaman insan sağlığına olumsuz etkileri bulunmaktadır. Koltuk yıkama işlemlerinin ardından makinelerimizin kazanlarına gitmekte olan durulama suyuna bakarak temizlenip temizlenmediğini gözlemleriz ve koltuklar güzel bir şekilde fırçalandıktan sonra koltuğun üzerindeki bütün kirli sular sırasıyla yüksek çekim gücü olan makinalarımızla çekilmektedir. Kirli sular çekildikten sonra makinamızın içine temiz su koyularak tekrardan koltuğunuza durulama işlemi yapılmaktadır ve ardından leke kontrolü yapılarak kurutma işlemine alınır.

Küçükçekmece koltuk yıkama hizmetimizle işlemlerimizi titizlikle halletmekteyiz çünkü siz değerli müşterilerimizin referansı bizim veli nimetimizdir. Küçükçekmece halkı olarak bizden gönül rahatlığı ile temizleme yardımı isteyebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Ara

Yıkama Teklifi İster Misiniz?

WhatsApp Whatsapp Kurumsal İletişim Hattı