Küçükçekmece Halı Yıkama

küçükçekmece overlok

Küçükçekmece semtinde Atlantis 34 halı yıkama fabrikası olarak 2006 yılından bu yana hizmet vermiş bulunmaktayız. Firmamızın tam otomatik makineleri ve açık ya da kurutma alanları mevcuttur ayrıca yaklaşık 15 kişilik profesyonel ekibi ile size kusursuz bir hizmet veriyoruz. Küçükçekmece’miz için titizlikle çalışmaktayız.

Küçükçekmece ve çevresi için halı yıkama firması olarak hizmet vermekteyiz. Küçükçekmece’ye ve çevresine ücretsiz servisimiz bulunmaktadır. Hem uygun fiyat hem de kaliteli hizmet konusunda kesinlikle taviz vermeyen firma olarak halı yıkama işini profesyonel bir şekilde yapmaktayız.

Eğer ki Küçükçekmece’de halılarınızı yıkatmak için bir firma arıyorsanız doğru yerdesiniz demektir. Bizi arayın ve fiyat konusunda konuşun ki karşılıklı yarar sağlayabilecek bir şekilde anlaşalım. Fiyat almadan halı yıkatmayınız. Küçükçekmece’nin tüm mahallelerine ücretsiz servisimiz vardır. Kaliteli ve güvenilir bir hizmet için gönül rahatlığıyla bizi tercih edin.

Halılarınız ücretsiz adresinizden alınır itina ile hijyenik bir temizlik işleminden geçerek ve yine ücretsiz olarak sizlere yani adresinize teslim edilir. Halı yıkama işleminde tamamen özgün bir şekilde işlem yapmaktayız. Halılarınız elimize ulaştıktan sonra cinsine göre ayrılır ve profesyonel ekibimiz tarafından leke ve kir yoğunluğuna göre yayınlanır daha sonra uygun olabilecek otomatik makine ve temizlik ürünleri seçilir ardından temizleme işlemi başlatılır. Halılarınızın temizleme işlemi bittikten sonra duruma göre açık ve kapalı kurutma alanlarımızda kurutma işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Kurutma alanlarımız da tıpkı yıkama alanımız gibi son derece hijyenik ve temiz alanlardır.

Küçükçekmece halkı olarak bize güvenin ve halılarınızı bize verebilirsiniz. Sizlere uygun bir fiyat karşılığında muhteşem bir temizleme ile karşılık veriyoruz. Küçükçekmece halı yıkama firmaları arasında bir numara olmak için emin adımlarla ilerliyoruz. Firmamıza ve profesyonel ekibimize güvenin ve halılarınızın temizliği için bize ulaşın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Ara

Yıkama Teklifi İster Misiniz?

WhatsApp Whatsapp Kurumsal İletişim Hattı