Koltuk Yıkama

Koltuk yıkamaya verdiğimiz bunca emeğin karşılığını 13 senenin sonunda almaya devam ediyoruz. Bizler Atlantis 34 koltuk yıkama bizleri sizlerin karşısına 2006 yılında çıkardı ve o günden beri ilerleyen fakat hiç azalmayan güven ve saygı ile bu işimizi devam ettirmenin gururu içerisinde sizlerin memnuniyeti ve sağlığı içerisinde bu sektörde emin adımlarla ilerlemekteyiz. 

Koltuk yıkama çok önemlidir sene de en az 2 kere yıkanması gereken koltuklarımız, evlerimizin en güzide eşyalarından birisidir evde ki, eşyalarımızın çoğunu koltuklarımıza göre ayarlarız. Perdeler olsun dolaplar olsun hepsini, halılarımızı, bütün ev eşyalarını koltuk renklerine ve canlılığına dayanarak seçeriz ve bu koltuklarımızın evimiz için ne kadar değerli olduğunu bizlere bir kez daha açıklıyor. Koltuklarımızın üzerinde yenen yemekler içecekler bir şekilde oralara bakteri birikimine sebep olabilir.

Bunlar gözle görünür veya görünmeyen bakteriler de olabilir. Yıkama işlemi sıradan bezler ve sıradan firmalar ile yapıldığında lekelerin çıkmasından çok lekelerin koltukların iç kısmına ilerlemesini sağlar ve burada çoğalan bakteriler sevdiklerinizin sağlığında olumsuzluklara yol açabilir özellikle çocuklarınız için bu bakteriler önemli sağlık sorunlarına sebep olabilir. Bu yüzden koltuklarınız sene de 2-3 kez koltuk yıkamaya vermeniz sizin ve sevdikleriniz açısından çok önemlidir.

Koltuk yıkama profesyonel olarak evlerde yapılmalıdır veya koltuklarınızın bulunduğu ortamlarda gerçekleşmelidir. Koltuklarınızın halılar veya perdeler gibi fabrikalara götürülmesi hem müşteriler için hem de koltuk yıkama şirketleri için olumsuzluk teşkil edebilir bu yüzden profesyonel koltuk yıkayıcıları profesyonel makinalar ile çeşitli özel şampuanlar ve deterjanlar ile özenle yıkanarak koltuklarınızın içinde ve dışında bulunan tüm kirleri bakterileri dışarı atar. 

Şampuan ve deterjan gibi temizlik ürünlerinin onaylı olması ve TSE belgesi taşıması çok önemli bir unsurdur bizler TSE damgası olmayan hiçbir ürünü kullanmamaya özen gösteririz.

Profesyonel ekiplerce koltuk yıkama tamamlandıktan sonra durulanarak içerde ki bakterilerin tamamen dışarı çıkması için kirli su tamamen bitene kadar temiz su verilmeye devam eder. Sonrasında sudan arındırılan koltuklarımız kuruma işleminden sonra tamamen kullanıma hazır duruma gelir.

Atlantis koltuk yıkama sizlere bu alanda 13 yıllık tecrübesini ve garantisini sunuyor.

Sizi Arayalım


Müşteri temsilcimizden telefon hattı üzerinden fiyat almak ister misiniz?