Kağıthane Yorgan ve Battaniye Yıkama

kağıthane overlok

2006 yılından bugüne 13 yıllın getirmiş olduğu tecrübeye dayanarak yorgan ve battaniye yıkama hizmetimiz gibi tüm yıkama hizmetlerimizi %100 müşteri memnuniyetini sağlayarak ilerlemekteyiz.

Atlantis 34 halı yıkama fabrikamızda sizlere 10-12 kişilik profesyonel ekibimizle birlikte en kaliteli ve hızlı hizmeti sunmak için var gücümüzle çalışmaktayız. Peki diyeceksiniz ki bu yorgan ve battaniye yıkama işlemi nasıl yapılıyor? Bu soruyu hemen aşağıda açıklayalım.

Yorgan ve Battaniye Yıkama Nasıl Yapılır?

Yorgan ve battaniye yıkama işlemini Atlantis 34 halı yıkama adlı fabrikamızda tecrübeli ekip arkadaşlarımızla yapmaktayız. Bizimle iletişime geçerek belirlenen tarihte ücretsiz servis aracımızla ekip arkadaşlarımızı kapınıza gelerek yorgan ve battaniyeleriniz alarak fabrikamıza getirirler. Ardından türlerine göre ayrılarak yorgan ve battaniye yıkama makinelerine yerleştirilir. Ekip arkadaşlarımız türlere uygun sıcaklık ayarını yaparak deterjanı ekler. Bunun sonucunda ön yıkama aşaması başlar.

Ön yıkama aşamasında yorgan ve battaniyeler temiz su ile yıkanarak üzerinde bulunan kaba kirler temizlenir. Ardından ana yıkama aşamasına geçilir ve ekip arkadaşlarımızın ayarladığı sıcaklıkta deterjanla beraber yorgan ve battaniye yıkama işlemi gerçekleştirilir. Ardından deterjan kalıntısı kalmaması için temiz su ile durulama işlemi yapılır. Durulama işlemi bittikten sonra sıkma işlemi ile büyük oranda kurulanan yorgan ve battaniyeler kurutma alanlarımızda asılarak tam anlamıyla kurutulur. Teslim edilmeye hazır hale getirilen yorgan ve battaniyeler ücretsiz servisimizle ekip arkadaşlarımız tarafından kapınıza kadar getirilir ve teslim edilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Ara

Yıkama Teklifi İster Misiniz?

WhatsApp Whatsapp Kurumsal İletişim Hattı