Kağıthane Stor Perde Yıkama

kağıthane overlok

Atlantis 34 halı yıkama olarak 2006 yılında kurulduğumuz günden beri halı, koltuk, stor perde yıkama gibi hizmetlerimizi geliştirerek sunmaktayız. Yıkama alanında çıkan teknolojik gelişmeleri ve leke çıkartmada kullanılan deterjanlardaki gelişmeleri takip ediyor stor perde yıkama işlemlerini bu alanlarda geliştiriyoruz. Stor perdeler normal perdelere göre birçok avantaj sunduğu gibi dezavantajları da bulunmaktadır.

Öncelikle stor perdelerin sunduğu avantajlara bakalım. Bu avantajlar kullanım kolaylığı sağlaması, üzerinde normal perdelere oranla daha az koku tutması, ufak lekelerin yeniyken hafifçe silinerek kolayca çıkarılması, zebra stor perdelerde güneşliğe ihtiyaç duyulmaması gibi sebepler sayılabilir. Ancak bunların yanında sunduğu dezavantajları da bulunmaktadır. Stor perde yıkama işlemi normal perdelere göre daha zordur. Sahip oldukları yapı bakımından katlanma ve buruşmalara karşı oldukça hassastırlar. Bu sebeplerden ötürü stor perde yıkama işlemleri itinayla yapılması gerekmektedir. Üzerlerinde bulunan izleri güneş ışığında göstermektedirler. Ancak bu dezavantajlar stor perdelerin sunmuş olduğu dekoratif görünüm ve kullanım kolaylığı gibi sebeplerle pekte önemsenmemektedir.

Kağıthane semtinde bulunan müşterilerimiz sunduğumuz hizmetlerden son derece memnun kaldıklarını belirterek komşu ve akrabalarına bizleri anlatmaktadırlar. Sürekli olarak genişleyen müşteri portföyümüzle gelişerek sektörde 1 numara olma yolunda ilerliyoruz. Atlantis 34 halı yıkama olarak stor perde yıkamanın da inceliklerini uygulamaktayız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Ara

Yıkama Teklifi İster Misiniz?

WhatsApp Whatsapp Kurumsal İletişim Hattı