Kağıthane Koltuk Yıkama

Kağıthane Koltuk Yıkama

Birçok eşyada olduğu gibi koltuklarda da moda kavramı vardır. Koltuk modası zamanla değiştikçe evlerimizin dekoratif görünümü de buna uyumlu olarak değişmektedir. Modadaki değişimler koltuk kumaşına etki ettiğinden koltuk yıkama işlemleri de değişmektedir. Bu değişim gerek kullanılan deterjanlarda olurken diğer bir yandan da makinelerde gerçekleşmektedir.

Koltuklarda bulunan her leke rastgele seçilen deterjanlarla yıkanmaması gerekir. Bilinçsizce koltuk yıkama işlemi gerçekleştirildiği taktirde hem leke tam anlamıyla çıkartılamayacak hem de koltuk kumaşı zarar görebilecektir. Hiç kimse böyle bir şeye müsaade etmez. Bu sebeple 2006 yılından itibaren gelen ve her geçen gün artan 13 yıllık tecrübemizle bu hususlara dikkat ediyor, sizlere hızlı ve kaliteli hizmet sunmak amacıyla var gücümüzle çalışıyoruz.

Koltuk yıkama işlemini kısaca anlatacak olursak öncelikle yıkanacak olan koltuk üzerinde bulunan kaba kirler temizlenir. Ardından koltuk ve lekenin türüne uygun deterjanlı su hazırlanarak koltuk kumaşı üzerine püskürtülür. Püskürtülen bu deterjanlı suyun koltuk kumaşına tam anlamıyla yayılması ve lekelerin yumuşatılması için fırçalama makinesi kullanılır. Bu sayede koltuk yıkama işlemi koltuk kumaşının tüm bölgelerinde yapılır ve istenilen sonuç elde edilir.

Fırçalama makinesi ile fırçalandıktan sonra yumuşayarak yüzeye çıkan kir ve lekeler vakumlu makinemize çekilir ve ardından herhangi bir deterjan kalıntısı kalmaması için temiz su ile koltuk yıkama işlemi tekrar gerçekleştirilir ve vakumlu makine ile su çekilir. Bu aşamadan sonra tek yapılması gereken bulunan ortamda ki pencerelerin açılarak koltukların havalanmasını sağlamak olacaktır. Mevsim şartlarına ve hava durumuna bağlı olarak yaklaşık olarak 4 saat içerisinde koltuklarınız kurumuş olacaktır. Böylelikle koltuk yıkama işlemi son bulacak ve koltuklarınızı kullanabileceksiniz.

Müşterilerimize sunduğumuz hizmet ile günden güne büyüyerek ilerliyoruz. Bu ilerlemeden sizlerde yararlanmak istiyorsanız tek yapmanız gereken bizlerle iletişime geçmek olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Ara

Yıkama Teklifi İster Misiniz?

WhatsApp Whatsapp Kurumsal İletişim Hattı