Kağıthane Halı Yıkama

Kağıthane semtinde halı yıkama hizmetini Atlantis 34 halı yıkama adıyla %100 müşteri memnuniyeti ile sunarak %100 hijyenik yıkama işlemleri gerçekleştiriyoruz. 2006 yılında kurulduğumuz andan itibaren müşterilerimizi önemseyerek, görüşlerini alarak ve yıkama sektöründeki teknolojik gelişmeleri takip ederek fabrikamızı geliştiriyoruz. Şu anda sahip olduğumuz 1500 M2’ lik açık ve kapalı kurutma alanları sayesinde yıkanan halı, koltuk, stor perde gibi eşyalarınız kurutma sırası beklemesi gerekmiyor. Sizlere en hızlı ve kaliteli halı yıkama hizmetini sunmaktayız.

Halı Yıkama Aşamaları

Bizlerle iletişime geçerek uygun gün ve saat belirlenir. Belirlenen zamanda ücretsiz servis aracımızla kapınıza kadar gelerek halınızı teslim alıyor ve fabrikamıza getiriyoruz. Fabrikamızda halılar türlerine göre ayrılarak halı ve leke türüne uygun halı yıkama işlemleri ve deterjanlar belirlenir. Bilgisayar programlı teknolojik makinelerimize halının en, boy, tür bilgileri girildikten sonra ilk işlem olan toz alma işlemi başlar. Burada halıya titreşim uygulanarak içerisinde bulunan kir ve tozlar çıkartılır ve vakumlu makinelerle çekilerek alınır.

Ön yıkama işleminde halı yüzeyinde bulunan kir ve lekeler temizlenerek ana yıkama aşamasına geçilir. Ana yıkama aşamasında halı tam anlamıyla derinlemesine temizlenerek durulama aşamasına hazır hale getirilir. Durulama aşamasında halıda bulunan fazla su alınarak kurutma alanlarında asılmaya götürülür. Kuruma işlemi tamamlandıktan sonra ekip arkadaşlarımız halılarda son kontrolleri yaparak teslim etmeye hazır hale getirir. Ücretsiz servis aracımızla halınızı kapınıza kadar getirerek teslim ediyor ve bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ediyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Ara

Yıkama Teklifi İster Misiniz?

WhatsApp Whatsapp Kurumsal İletişim Hattı