İstanbul Koltuk Yıkama

Atlantis 34 koltuk yıkama olarak İstanbul’ un her yerinde güvenle hizmet vermekteyiz. Bu güveni sizlere 2006 yılından itibaren sağlamış bulunmaktayız. 13 seneyi aşkın yılımızda tecrübemiz ile tüm çalışanlarımız ve müşterilerimiz ile dolu dizgin ilerliyoruz. Bu başarı basamaklarını birer birer değil sürekli artarak ilerleyerek devam ediyoruz.

Bizler koltuk yıkama olarak Atlantis 34 koltuk yıkama ekibi olarak 15 kişilik profesyonel kadromuz ile tecrübelerimize tecrübe katmaktayız.

Koltuk yıkama denince İstanbul’da akla gelen şirketlerin başında geliyoruz. Koltuklarınızı bir yerden bir yere taşımak yerine onlara zarar vermek yerine son model son teknoloji ürünlerimiz ve ekiplerimiz eviniz de koltuk yıkama işlemini yerinde yaparak sizi büyük bir yükten kurtarmaktadır.

Koltuklarınız evinizin görünüş bakımından en önemli eşyasıdır. Bu eşyaların temizliği de evinizin güzel görünümü ve sizlerin sağlığı bakımından çok önemlidir.

Koltuklarınıza dökülen çay lekeleri veya herhangi leke ıslak bezlerle veya kuru bezler ile aile fertleri tarafından silinince koltuğun temizlendiği düşünülebilir fakat koltuklarınızda bulunan lekeler ve kirler koltuklarınızın daha çok koltuk içlerine doğru ilerlemesine neden olur. Bu sebepten ötürü bu durumlar da koltuklarınızın temizliği ve sizin sağlığınız için en önemli rol profesyonel insanlara başvurmak olacaktır. Koltuklarınızın içerisine ittiğiniz bakteriler çoğalarak sağlığınıza zararlı etkenlere yol açabilir.

Bizler Atlantis 34 koltuk yıkama olarak bu işi ehline bırakarak bizler sizlerin sağlığına en az zararın olmaması için koltuklarınızı 0 bakteri ile sizlere tekrar güzelce oturmanız için imkân sunuyoruz. Bizler 13 yıldır bu işi tüm müşterilerimizin güven ve memnuniyeti içerisinde yapmaya devam etmekteyiz.

Koltuklarınızı son teknoloji makinalar ve TSE damgalı temizlik ürünleri ile temizlemekteyiz. Temizleme işlemi evde başlayıp profesyonel ekiplerimizce en son su verilerek koltuğumuzda kirli su kalmayana kadar devam edilir ve vakum makinası ile koltuklarınız ilk günden daha temiz bir şekilde sizlerin oturumuna açık hale getirilir.

Koltuk yıkama konusunda bizleri tercih etmenizi temenni ederiz. Kurumumuz İstanbul’un her yerinde sizlere ulaşmaktan sizlerin sağlığına yarar ve fayda sağlamaktan onur duyar. Bizleri tercih ettiğiniz için sizlere çok teşekkür ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Ara

Yıkama Teklifi İster Misiniz?

WhatsApp Whatsapp Kurumsal İletişim Hattı