İstanbul Avrupa Yakası Halı Yıkama

İstanbul Avrupa yakası halı yıkamada, Atlantis 34 Halı Yıkama firması olarak birçok semte sağladığımız kaliteli temizlik hizmeti ile öne çıkmaktayız. Avrupa yakasında bulunan fabrikamız ve ücretsiz servislerimiz ile en çok tercih edilen şirketler arasında yer almaktayız. Tecrübe ve kalitemiz ile değerli müşterilerimize her gün daha iyi hizmet vermek için kendimizi geliştiriyoruz. Halı yıkama fabrikamızda donanımlı makinalarımız, kaliteli ürünlerimiz ve uzman ekip arkadaşlarımız ile halılarınız temizlenip ilk günkü gibi parlamaktadır.

Fabrikamıza gelen halılarınız zarar görmeden temizlenir. Cinsine ayrılıp uygun halı yıkama yöntemi uygulanır. Bu sayede en hassas halılarınız bile zarar görmeden derinlemesine temizlenir. Makinalarımızdaki özel yumuşak fırçalar ile en derindeki kirleri bile zarar vermeden temizlemekteyiz. Kullandığımız halı şampuanları kaliteli olup içerisinde alerjen madde içermez. Sağlığa zararı yoktur.

Halı yıkama işleminin ardından durulama işlemi yapılır. Halı üzerinde bulunan her türlü atık maddeler ve deterjan kalıntıları bol su ile temizlenir. Ardından sıkma işlemine geçilir. Halılarınızın suyu kabaca sıkılarak kurumaya bırakılır. Fabrika içerisindeki özel odalarımızda kurutma işlemi yapılır. Kuruyan halılarınız son kez kontrol edilir. Ardından halılar paketlenir.

Ekip arkadaşlarımız müşteri ile irtibata geçerek uygun gün ve saat aralığında teslimatı yapar. Teslimatımız ücretsiz olarak gerçekleşmektedir.

Avrupa Yakası halı yıkamada neden biz?

  • Halı yıkama işlemleri fabrikamızda sıcak su ile yapılmaktadır.
  • Halılarınız etiket yapıştırılarak başkasının halısı ile karışması önlenir.
  • Yüksek emiş güçlü vakum makinaları sayesinde halınızın en derinlerinde bulunan toz, ölü deri, yabancı cisim ve kirler temizlenir.
  • Halı yıkama öncesi leke analizi yapılır. Özel yöntemler ile en inatçı lekeler bile kolayca çıkartılır.
  • Halılarınız kaliteli bitkisel halı şampuanlarıyla birçok aşamadan geçerek derinlemesine temizlenir.
  • Tamamen bitkisel sağlığa ve halıya zarar vermeyen halı şampuanları kullanılmaktadır. Ayrıca halı yıkama esnasında asla çamaşır suyu kullanılmaz.
  • Her gün temizlenip dezenfekte edilen özel açık ve kapalı kurutma alanlarında hızlıca kurutulur.
  • Halılarınız teslim edildiğinde tamamen kurudur. Havalandırma yapmanıza gerek kalmaz.
  • Avrupa yakasının 25 semtine ücretsiz olarak en geç 3 günü içerisinde teslimat yapılır.
  • Halı yıkama hizmetimiz sonucunda teslimat öncesi müşteri aranarak uygun gün ve saat belirlenir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Ara

Yıkama Teklifi İster Misiniz?

WhatsApp Whatsapp Kurumsal İletişim Hattı