atlantis hali yikama

Atlantis 34 Halı Yıkama

Atlantis 34 Halı Yıkama fabrikası olarak kaliteli temizliği evinize, ofisinize ve yaşam alanlarınıza getiriyoruz. Halılarınız cinsi ne olursa olsun özenle yıkanıp derinlemesine temizlenmektedir. En hassas dokuya sahip halılarınızda bile zarar vermeden derinlemesine temizlik garantisi vermekteyiz. Her gün temas ettiğimiz halıların içerisinde kir, toz, bakteri, ölü deri ve birçok yabancı cisim bulunmaktadır. Evde yapılan halı yıkama işleminde yüzeyde bulunan toz ve kiri dibe iterek temizliğin aksine bakterilerin daha da halıya nüfus etmesini sağlar. Bu da sağlıksız bir ortam oluşturur.

Derinlemesine temizlik ve sağlıklı bir ortam için profesyonel destek almanız gerekmektedir. Halı yıkama işlemleri fabrikamızda yapılırken halı kumaşında solma, yıpranma, sökülme ve deforme olmaz. Özel makinalarda en kaliteli organik halı şampuanları ile özenle yıkanır. Bu sayede en ücra köşede kalan mikropların temizlenmesinin yanı sıra dezenfekte de edilmektedir.

Halı Yıkama

Fabrikamıza gelen halılar öncelikli olarak cinsine göre ayrılır. Halılarınızın karışmaması veya kaybolmaması için etiketlenir. Cinsine uygun temizlik malzemesi ve halı yıkama yöntemi belirlenir. En hassas halılarınız bile zarar görmeden temizlenmektedir. Halı yıkama öncesinde verimli bir temizlik için çırpılır. Bu sayede yüzeyde bulunan kir, toz ve yabancı cisimler arındırılmış olunur. Leke tespiti yapılarak var ise o bölge yumuşatılır. Ardından yıkama işlemine geçilir. Son teknoloji özel makinalarda yumuşak fırçalar ile el değmeden yıkanır. Makinalarımız her işlem sonrasında temizlenmektedir. Bir önceki halıda bulunan kirler sizin halınıza nüfus etmez. Sonrasında ise bol su ile durulama işlemi yapılır. Durulanan halılar için yıkama işleminde ki bir sonraki durak kurutma işlemi olacaktır. Kurutma işlemi fabrikamızda bulunan 1500 m2 açık ve kapalı alanlarda yapılmaktadır. Bu alanlar her gün temizlenmektedir. Tamamen kuruyana kadar halılarınız burada bekletilir. Teslim edildiğinde halılarınızı tekrar havalandırmak zorunda kalmazsınız. Kuruyan halılarınız son kez kalite kontrolden geçer. Yapılan temizlik ve kurutma işlemlerine bakılır. Ardından dağıtım için paketlenir.

Teslimat

Yıkama işlemleri sonucunda paketlenen halılarınız en geç 3 gün içerisinde ücretsiz olarak teslim edilmektedir. Müşteri önceden aranarak uygun gün ve saat belirlenir. Dakik ekip arkadaşlarımız sayesinde belirlenen saat aralığında temizlenmiş yepyeni gibi olan halınıza kavuşursunuz.

Sizi Arayalım


Müşteri temsilcimizden telefon hattı üzerinden fiyat almak ister misiniz?