Atlantis 34 Halı Yıkama firması 2006 yılında kurulmuştur. Kurulduğumuz günden bugüne vermiş olduğumuz hizmetler sonucunda müşterilerin yüzünü güldürerek ve hakkımızda olumlu dönüşler alarak ilerleme kaydettik. Yıkama sektöründe boy gösteren firmalar arasında bulunmamız sizler sayesinde gerçekleşmiştir.

Fabrikamızda müşterilerimize son teknoloji makinelerimizle aşağıdaki yıkama hizmetlerimizi sunmaktayız.

Yukarıda saydığımız hizmetlerimizi firmamızda bulunan 13 ile 15 kişilik profesyonel ve tecrübeli ekip arkadaşlarımız ile son derece dikkatli şekilde yapmaktayız. Bizlere emanet ettiğiniz eşyalarınız sizin için ne kadar önemliyse bizim için daha da önemlidir.

Çünkü bizlere güvenerek emanet ettiniz ve bu emanete istenilen hizmeti uygulayarak size teslim edene kadar olan süreçte herhangi bir zarar görmemesi için tecrübelerimizi kullanmaktayız.

Firmamız halı yıkama, stor perde yıkama, yorgan ve battaniye yıkama hizmetlerini servis aracımızla adresinize gelerek eşyalarınızı alıyor ve fabrikamızda yıkıyoruz. Bu yıkama işlemleri 3 gün içerisinde tamamlanarak eşyalarınız sizlere teslim edilmek üzere hazır hale getirilir. Geriye kalan koltuk yıkama hizmetimizi koltukların taşınması zor olduğundan ve taşınırken herhangi bir zarar görme olasılığı yüksek olduğundan yerinde yıkama ile yapmaktayız.

Atlantis 34 halı yıkama fabrikası sahip olduğu 1500 M2’ lik açık ve kapalı kurutma alanlarında yıkama işlemleri sonunda herhangi bir kuruma sırası beklememenizi sağlıyor. Atlantis 34 Halı Yıkama adını İstanbul ilinin Avrupa yakasında duyurmak için var gücümüzle çabalıyor, hakkımızda güzel yorumlarda bulunmanızı temenni ediyoruz.