Güngören Yorgan ve Battaniye Yıkama

güngören yorgan yikama

Güngören’de yorgan ve battaniye yıkama olarak evlerinize hijyen getirmekteyiz. Eşyalarınıza zarar vermeden, soldurmadan ve yıpratmadan temizlemekteyiz.

Firmamız eşyalarınızı ücretsiz teslim alıp fabrikamıza getirmektedir. Fabrikada cinsine göre ayrılıp etiketlenir. Bu sayede başkasının eşyası ile karışmamış ve kaybolmamış olur. Eğer bir leke mevcutsa yumuşatılarak kolayca çıkması sağlanır. Cinsine uygun yorgan ve battaniye yıkama talimatları doğrultusunda büyük çamaşır makinalarında yıkama işlemi gerçekleştirilir. Yorgan ve yıkama işlemleri esnasında kullanılan deterjanların sağlığa zararı yoktur. Yorgan ve battaniye üzerinde bulunan kirli su ve köpükler bol su ile durulanır. Ardından sıkma işlemine geçilir. Sıkma işlemi esnasında makinamız tek yöne dönüşü sayesinde eşyanız üzerinde yıpranma ve yırtılma yapmaz.

Yorgan ve battaniye yıkamada son ve en önemli aşama ise kurutma işlemidir. Çünkü yorgan ve battaniye içerisinde kalan ufacık bir nem bile kötü kokuya sebebiyet verir. Kurutma işlemi için fabrikamızda özel olarak açık ve kapalı alanlar bulunmaktadır. Bu alanlar her gün temizlenip dezenfekte edilmektedir. Eşyalarınız tamamen kurumadan alınmaz.

Kurutma işleminin ardından son kez kontrol edilip paketlenir. Paketlenen eşyalarınız Güngören semtinin her noktasına ücretsiz olarak teslim edilir. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Ara

Yıkama Teklifi İster Misiniz?

WhatsApp Whatsapp Kurumsal İletişim Hattı