Güngören Stor Perde Yıkama

Stor perde yıkama işlemi ile Güngören semtinde kaliteli temizlik hizmetimize devam etmekteyiz. Yaşam alanımızı süsleyen ve temizliği oldukça zor olan bu perdeler ekiplerimiz sayesinde özenle temizlenmektedir. Yılların getirdiği tecrübe ve kalitemiz sayesinde stor perdeleriniz zarar görmeden temizlenir ve teslim edilir.

Siparişiniz üzerine stor perdeleriniz sökülüp fabrikamıza getirilir. Fabrikamızda kaliteli organik temizlik ürünleri kullanılmaktadır. Kullanmış olduğumuz ürünlerin sağlığa zararı yoktur. Stor perde yıkama işlemleri özel makinalarda yapılmaktadır. Yumuşak fırçası sayesinde perde kumaşına zarar gelmeden derinlemesine temizlik yapılmış olunur. Stor perde yıkama işleminin ardından durulama yapılır. Bu aşamadan stor perdeniz üzerinde bulunan kirli su, deterjan kalıntıları ve atık maddeler arındırılır. Perde kumaşınızın zarar görmemesi için sıkma işlemi uygulanmaz. Aynı zamanda kurutma makinalarına da atılmaz. Stor perdeleriniz durulama işleminin ardından kurutma odalarına alınarak doğal yöntemler ile kurumaya bırakılır. Bu sayede stor perdeniz zarar görmeden, yıpranmadan, kırışmadan ve deforme olmadan derinlemesine temizlenmiş olur. Kuruyan perdeleriniz son kez kontrol edilir ve paketlenir. Böylelikle stor perde yıkama hizmetimiz fabrikamızda son bulur ve sizlere teslim edilmek üzere bekletilir.

Güngören’in her noktasına ücretsiz servis ve montaj yapmaktayız. Teslimat en geç 3 gün içerisinde gerçekleşir. Stor perde yıkama konusunda kendimize güveniyoruz ve bizlere ulaşmanızı bekliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Ara

Yıkama Teklifi İster Misiniz?

WhatsApp Whatsapp Kurumsal İletişim Hattı