Güngören Halı Yıkama

Güngören semtinde halı yıkama hizmetine 2006 yılından beri başlamış bulunmaktayız. Firma olarak 13-15 kişilik profesyonel bir ekip ile çalışıyoruz ve makinelerimiz tam otomatik teknoloji ürünleridir. Kurutma alanlarımız da hijyenik bir şekilde olmak üzere kapalı ve açık alanlarda yapılmaktadır.

Halılarınızı bilinçsiz ve sadece su serpip temizlemek mantığıyla iş yapan halı yıkamacılar tarafından yıkanırsa veya evde uygulanan yanlış temizlik işlemleri sonucu hem sağlığınız hem de halınızın ömrü açısından olumsuz sonuçlar ortaya çıkabilir.  Bazen evde halı yıkama işlemlerine girişiriz ama sadece üstten görünen yanıltıcı temizlik ile temizlik yaptığımızı sanırız ama evde yapılan yıkama işlemlerinde halı yüzeyinin parlak görüntüsü yanıltır aslında kirler veya lekeler çıkmamıştır işte bu yüzden halınızın yüzeyindeki kirlerin dibe girmesiyle geçici ve sizleri yanıltan parlaklık elde edilmiştir ayrıca bununla birlikte halının tam kurutulmaması halı dokularının her geçen gün zayıflamasına, solmasına ve zaman içinde kopmasına neden olabilir.

Halı temizliği bilinenin ötesinde birçok şekilde yapılmaktadır. Evlerimizde uygulamakta olduğumuz temizlik işlemleri, halı silme, halı toz alma halıyı ovarak temizleme gibi. Güngören semtinin halı yıkama firması olarak halılarınız otomatik halı yıkama makineleriyle ve ayrıca kaliteli halı yıkama temizlik ürünleri kullanılarak daha hijyenik bir ortamda tamamen yıkanıp ve temizlenmektedir. Güngören’de halı yıkama hizmetini profesyonel yapan firma olarak hizmetinizde bulunmaktayız. Hem makinelerimiz olsun hem de tecrübeli elemanlarımız olsun halı yıkama sektöründe öncü bir firma olmanın gururunu yaşamış bulunmaktayız. Halılarınızın alışılan yıkanma işlemi gibi bir su bir fırçalama diye tabir ettiğimiz şekilde değil de önce toz alma makinesinde toz ve kumdan arındırılmış bir şekilde temizlenir ve daha sonra yıkama işlemi için otomatik halı yıkama makinesinde yıkanılır daha sonra sıkma makinesi ardından da hav alma makinesi ve son olarak akabinde kurutma odasında kurutulup adresinize teslim edilmek üzere hazırlanılır.

Güngören halı yıkama ekibi olarak tam profesyonel bir kadroya sahip ve son teknoloji ürünleri kullanmaktayız. Kurutma için de hem açık hem de kapalı alanlarımız bulunmaktadır. Açık alan kurutmalarımız da kesinlikle toz veya duman gibi halıların temiz bir şekilde kurumasını engelleyecek faktörler bulunmamaktadır. Güngören halkı olarak güvenebileceğiniz bir firma olma yolunda tam gaz devam etmekteyiz. Halılarınız bize emanet.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Ara

Yıkama Teklifi İster Misiniz?

WhatsApp Whatsapp Kurumsal İletişim Hattı