Gaziosmanpaşa Yorgan ve Battaniye Yıkama

gaziosmanpaşa yorgan yıkama

Özellikle kış aylarında daha çok kullanılan yorgan ve battaniyeler üzerinde kir, toz, kıl, bakteri, ölü deri ve mikrop içerir. Bunların derinlemesine temizlenmesinin yanı sıra kurutulması da önemlidir. Kalın yorganların içerisindeki ıslaklık veya nem kötü koku yapar. Hatta daha ileri olarak çürüme bile yapabilir.

Gaziosmanpaşa yorgan ve battaniye yıkama hizmetimizde bu tarz durumlar söz konusu değildir. Uzman ekip arkadaşlarımız, kalite ve tecrübemiz ile sizlere derinlemesine temizlik garantisi vermekteyiz. Temizliği en zor olan yün yorganlarınızı bile büyük bir özenle temizlemekteyiz. Yorgan ve battaniye yıkama işlemi için birçok aşama vardır. Bunlar;

Çırpma: Cinsine göre ayrılan yorgan ve battaniyeleriniz çırpılarak üzerindeki kir ve tozlardan kabaca arındırılır.

Yıkama: Yorgan ve battaniye yıkama işlemleri büyük endüstriyel çamaşır makinalarında kaliteli deterjanlar ile yapılmaktadır. Bu yıkama işlem yaklaşık 1.5 saat sürer.

Durulama: Bu aşamada eşya üzerinde bulunan atık su ve maddeler temiz su le arındırılır.

Sıkma: Makinamızın tek yöne dönüşü sayesinde eşyanıza zarar gelmeden sıkma işlemi yapılır. Yaklaşık 45 dakika sürer. Bir sonraki aşamayı hızlandırmış olur.

Kurutma: Yorgan ve battaniye yıkama işlemi sonucunda yorgan ve battaniyeler kurutma odalarına alınarak kurutulur. Tamamen kurumadan asla alınmaz.

Kontrol: Ekiplerimiz temizlik ve kurutma işlemini kontrol ederek paketler.

Teslimat: Temiz ve tamamen kurumuş eşyalarınız Gaziosmanpaşa’nın her noktasına ücretsiz olarak teslim edilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Ara

Yıkama Teklifi İster Misiniz?

WhatsApp Whatsapp Kurumsal İletişim Hattı