Gaziosmanpaşa Koltuk Yıkama

Gaziosmanpaşa ilçesinde öncü bir koltuk yıkama firmasıyız. Firmamız 2006 yılından beri aktif bir şekilde hizmet vermektedir. Ekibimiz 10-12 kişilik bir ekipten oluşmaktadır ve profesyonel bir ekibe sahibiz. Firmamızın kullandığı makineler ise son teknolojik otomatik makinelerdir.

Gaziosmanpaşa firması olarak koltuklarınız firmamızın eline girdikten sonra cinslerine göre ayrılır ve koltuk yıkama işlemlerine girmeden önce toz alma makineleri ile toz alma işlemi yapılmaktadır. Bu işlem sırasında koltukların içerisindeki toz, kum, saç kılları ve tüylerden arındırılmış olur. Koltuklarınız toz alma makinesinden çıktıktan sonra yurt dışından getirtmiş olduğumuz dezenfekte ilaçları ile koltukların içerisinde bulunan mikroplardan arındırılmaktadır. Tamamen bitkisel olan bu ilaçlarımız hiçbir şekilde zararlı değildir. Dezenfekte edilen koltuklarınız otomatik makinelerde koltuk yıkama işlemine başlanmadan önce koltuklar üzerindeki çıkması zor olan lekelere özel ilaçlarla lokal işlem uygulamaya başlarız.

Koltuklarınız bu aşamada son sistem bantlı koltuk yıkama makinelerden tek tek geçmektedir. Otomatik makinelerimiz her koltuk cinsine göre üretilmiş olup koltuklara zarar vermeden hassas bir şekilde yıkama yapılmaktadır. Makinenin içerisinde bulunan deterjan depoları koltuklara belirli miktarda bitkisel deterjanlar yayarak bol su ile yıkamaktadır.

Gaziosmanpaşa firması olarak koltuk yıkama işlemini tam profesyonel bir şekilde yapmaktayız ve Gaziosmanpaşa halkı olarak koltuklarınızı bizlere emanet etmeniz gerekiyor çünkü alanımızda en iyisi olma yolunda emin adımlarla ilerlemekteyiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Ara

Yıkama Teklifi İster Misiniz?

WhatsApp Whatsapp Kurumsal İletişim Hattı