Gaziosmanpaşa Halı Yıkama

Gaziosmanpaşa Halı Yıkama firması olarak siz kıymetli müşterilerimize 2006 yılından bu yana temizlik ve titizlik adı altında hizmet vermekteyiz. Halı yıkama firması olarak günümüz teknolojisine uygun bir şekilde otomatik makineler kullanmaktayız ayrıca güçlü ve profesyonel bir ekip ile sizlere kusursuz hizmet verme adı altında ilerlemekteyiz.

Son teknoloji ürünü makinelerimiz ile siz değerli Gaziosmanpaşa halkına kaliteli ve aynı zamanda hızlı hizmet sunmak adına tüm çalışmalarımız devam ediyor. Siz değerli müşterilerimize Gaziosmanpaşa halı yıkama olarak her geçen gün daha iyiye gitmekteyiz ve bu nedenle müşterilerimiz de artmaktadır. Gaziosmanpaşa halı yıkama olarak firmamız markalaşma yolunda büyük adımlar ile ilerlemektedir.

Son derece uzmanlaşmış kadromuz ile size en iyi şekilde hizmet vermekteyiz. Halılarınızı adresinizden alıp ücretsiz servisimiz ile temizleme ve kurulama işlemi bittikten sonra üç gün içerisinde adresinize teslim etmekteyiz. Müşterilerimize karşı olan hassasiyetimizi halılarınızı teslim aldığınızda ilk gün ki gibi tertemiz ve en güzel şekilde koktuğunu gördüğünüzde anlayacaksınız.

Halılar tesisimize geldikten sonra leke kontrol, halı büyüklüğünün ölçümü ve halının türlerine göre ayrılıyor. Halılar özelliklerine göre ayrılarak temizlik işleminin kalitesi arttırılır ve ayrıca temizleme işlemine geçilmeden toz, kırıntı gibi parçacıklar binlerce titreşim oluşturan makine yardımıyla çıkartılır. Öncelikle ön yıkamaya alınır sonra ana yıkamaya geçilir. Ana halı yıkama işlemi bitince halılar durulama aşamasına alınır. Yıkama sonunda halılarda herhangi bir iz, leke, yapışkan bulunmaz. Kötü koku kalmaz ve halılarınızın rengi solmaz ve bu titizlik kurutma işlemlerinde de aynı şekilde uygulanmaktadır.

Halı yıkama alanında çıkan son teknolojiler kullanılarak büyük bir titizlikle halılarınıza zarar gelmemesi için halı türüne uygun makinelerle temizlik işlemini devam ettirmekteyiz. Gaziosmanpaşa Halı Yıkama firması olarak otomatik makineler ve açık ya da kapalı kurutma alanlarına sahibiz. Gaziosmanpaşa Halı Yıkama firması olarak her zaman hizmetinize açığız ve tek önceliğimiz sizi memnun etmektir. Gözünüz kapalı halılarınızı bize emanet edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Ara

Yıkama Teklifi İster Misiniz?

WhatsApp Whatsapp Kurumsal İletişim Hattı