Fatih Yorgan ve Battaniye Yıkama

fatih yorgan ve battaniye yıkama

Hastalandığımızda, üşüdüğümüzde sarıldığımız battaniyeler çeşitli sebepler sonucunda zamanla kirlenmektedir. Kirlenerek bakteri yuvası haline geldiğinde belirli aralıklarla yorgan ve battaniye yıkama işlemi gerekmektedir. Atlantis 34 halı yıkama olarak 2006 yılından beri sektöre adını duyuran fabrikamız müşterilerinin yüzünü güldürmek, daha hızlı ve daha kaliteli hizmetler sunmak amacıyla her geçen gün tecrübeli ekip kadrosunu eğitiyor ve yıkama teknolojisindeki gelişmeleri yakından takip ediyoruz.

Yorgan ve battaniye yıkama işlemi her türe farklı şekillerde yapılmaktadır. Kimi türler yüksek sıcaklıkta yıkanması gerekirken kimisinin düşük veya orta sıcaklıklarda yıkanması gerekir. Fabrikamıza yorgan ve battaniye yıkama işlemlerini gerçekleştirirken çalıştığımız tecrübeli ekip arkadaşlarımızla ve teknolojik makinelerle tüm türlere uygun yorgan ve battaniye yıkama hizmeti sunuyoruz.

Sizler bizi tercih ettiğiniz sürece eviniz daha hijyenik olacağı gibi almış olduğunuz hizmeti layıkıyla yapmak gerçekleştirmek için yapmamız gereken her türlü işlemi gerçekleştiriyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Ara

Yıkama Teklifi İster Misiniz?

WhatsApp Whatsapp Kurumsal İletişim Hattı