Fatih Stor Perde Yıkama

Atlantis 34 halı yıkama fabrikamız 10-12 kişilik tecrübeli ekibiyle İstanbul’ un birçok ilçesine stor perde yıkama hizmetini sunmaktadır. Bu ilçeler arasında Fatih ilçesi de bulunuyor.

Stor Perde Nedir?

Stor perde duvara sabitlenmiş ve kenarında bulunan zincir yardımıyla perdenin hareket ettirilmesi esasına dayanan bir perde türüdür. Normal perdelere göre kullanım kolaylığı sağlasa da stor perde yıkama işlemi at makineye yıkansın şeklinde yapılamamaktadır.

Stor perde yapısına baktığımızda duvara sabitlendiği bir mekanizma ve bu mekanizmada silindir şeklinde alüminyumdan yapılmış bir boru bulunmaktadır. Bu boruya bir kenarından zincir bağlıdır. Bu zincir hareket ettirilerek borunun dönmesini sağlamaktadır. Stor perde, boruya sarılacak şekilde sabitlenmiştir. Zincir hareketi sonucunda boruda hareket etmekte ve borudaki perde sarılarak veya çözülerek aşağı yukarı yönde hareket ettirilebilmektedir.

Stor Perde Nasıl Yıkanır?

Ekip arkadaşlarımızın evinizden sökerek fabrikamıza getirdiği stor perdeleriniz büyük bir özenle yıkanmaktadır. Peki bu stor perde yıkama işlemi nasıl oluyor? Bu soruyu şu şekilde yanıtlayabiliriz.

Stor perdeler yapıları bakımında katlanmalara ve buruşmalara karşı hassastırlar. Bu sebeple fabrikamızda kullandığımız makinelerde stor perdeler tamamen açılarak yıkama işlemi gerçekleştirilmektedir. Stor perde yıkama işlemi sırasında stor perdeye zarar vermemek amacıyla fazla baskı uygulanmaz. Yıkama işlemleri tamamlanan stor perdeler temiz su da bekletilerek içerisinde bulunan deterjandan ayrıştırılır. Stor perdelerin katlanma ve buruşmalara karşı hassas olduklarını söylemiştik. Bu sebeple kurutma işlemi sırasında stor perdeler tamamen açılarak kuruması beklenir ve teslim edilmeye hazır hale getirilir.

Ekip arkadaşlarımız kuruyan stor perdelerinizi evinize getirerek montajını yaparlar. Böylelikle stor perde yıkama hizmetimizi açıklamış bulunuyoruz ve bizleri tercih etmenizi bekliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Ara

Yıkama Teklifi İster Misiniz?

WhatsApp Whatsapp Kurumsal İletişim Hattı