Fatih Koltuk Yıkama

Koltuklar üzerinde film izlerken yediğimiz yiyecekler ve içtiğimiz içecekler, çocuklarımızın boya kalemleriyle çizilmesi gibi sebeplerle zamanla kirlenmektedir. Atlantis 34 halı yıkama fabrikası olarak Fatih semtine sunduğumuz koltuk yıkama hizmeti tüm bu sorunlara çare sunmaktadır. Evinize gelerek yaptığımız koltuk yıkama işleminde tüm leke tiplerini çıkartabilmekteyiz.

Koltuk yıkama işlemi tecrübeli kişiler tarafından yapıldığında halı kumaşına herhangi bir zarar gelmediği gibi her türlü leke uygun deterjanlar yardımıyla çıkartılmaktadır. Eğer bu yıkama işlemi bilinçsizce yapılırsa koltuk kumaşının kullanım ömrü azalacağı gibi temizlik tam anlamıyla yapılamayacaktır. Ancak yıkama alanında çıkan yenilikleri takip ederek deniyoruz ve müşterilerimizin koltuklarına uyguluyoruz.

2006 yılında kurulan fabrikamız gün geçtikçe gelişerek sunduğu hizmetleri ve bu hizmetlerin kalitesini arttırmıştır. Atlantis 34 halı yıkama olarak İstanbul’ un birçok ilçesinde halı yıkama, koltuk yıkama, stor perde yıkama, yorgan ve battaniye yıkama gibi hizmetlerimiz bulunmaktadır. Bu hizmetlerimizden yararlanmak için tek yapmanız gereken bizlerle iletişime geçmek ve ekip arkadaşlarımızın gelmesini beklemek olacaktır.

Koltuk yıkama özenle yapılması gereken bir iştir ve özenle yapıldığı taktirde tüm lekelerden kurtulabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Ara

Yıkama Teklifi İster Misiniz?

WhatsApp Whatsapp Kurumsal İletişim Hattı