Fatih Eyüp ve Kağıthane Overlok

kağıthane overlok

Atlantis 34 halı yıkama olarak Fatih, Eyüp ve Kağıthane ilçelerinde oturup halı yıkama hizmetimizden faydalanmak isteyen müşterilerimiz için daha fazla hizmet sunmak amacıyla overlok hizmetimizi sunuyoruz. 2006 yılından itibaren 13 yıllık tecrübemize dayanarak sektördeki rekabet ortamında nasıl daha ileri gideceğimizi düşündük. Vardığımız karar sonucunda müşterilerimizin bizlerden almış oldukları hizmet içeriğini ve kalitesini artırmak gerektiği konusunda karar kıldık.

Halı yıkama hizmetimizden yararlanan müşterilerimizin halıları öncelikle incelenerek herhangi bir kesik, sökük yeri olup olmadığını belirleriz. Sökük olan bölgelere çapraz ve düz dikişler uygulayarak overlok işlemi gerçekleştiririz.

Overlok işlemini kısaca şu şekilde açıklayabiliriz:

  • Öncelikle overlok işlemi için halının kesik veya sökük bölgesi belirlenir ve bu bölgeden bir parça alınır.
  • Alınan parça o kenarın altına getirilerek çapraz ve düz dikişlerle dikilir. Burada dikkat edilmesi gereken husus kenarlardan herhangi bir taşma olmadan düz tutulmasıdır.

Bu şekilde 2 adımda kolayca ve hızlıca tamamlanan overlok işlemi sonunda halınızın kullanım ömrü arttırılmaktadır. Atlantis 34 halı yıkama olarak overlok hizmetimizle de kalitemizden ödün vermiyoruz ve sizleri de yıkama hizmetlerimizden yararlanmak üzere bekliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Ara

Yıkama Teklifi İster Misiniz?

WhatsApp Whatsapp Kurumsal İletişim Hattı