Eyüp Yorgan ve Battaniye Yıkama

eyüp yorgan ve battaniye yıkama

Eyüp semtinde yorgan ve battaniye yıkama firmaları arasında adı sürekli geçen ve referans olarak gösterilen firma olmaktayız. Yorgan ve battaniyeler günlük yaşantımızda ısınmamız için çıkartılan eşyalardandır. Örneğin film izlerken battaniye altına girerek yiyecek ve içecek tüketiyoruz. Yorgan ve battaniyeler yapılarında toz ve kir tutmaya meyillidirler.

Hasta olduğumuzda terleyerek hastalığı gidermek için sıcak kahve, çay gibi içecekler tüketmemizin yanında büyüklerimizin önerdiği yorgan ve battaniye altına girip terleyerek hastalığın geçmesini bekleriz. Bu sayede bakterilerin yorgan ve battaniyelere kolayca geçmesini sağlayarak kendimize hijyenik olmayan bir ortam hazırlarız. Yorgan ve battaniye yıkama işlemini sizleri yormadan evinizden yorgan ve battaniyelerinizi alarak fabrikamızda yıkayıp kurutarak tekrar evinize getiriyoruz.

Yorgan ve battaniye yıkama işlemi her tür için aynı şekilde mi yapılıyor sorusuna cevabımız her tür için farklı yıkama işlemleri gerektiğidir. Bu gereklilik sıcaklık ayarı ve deterjan seçimi konularında önümüze gelmektedir. Bu seçimler doğru yapılmadığı sürece yıkama işleminden fayda beklenmemesi gerektiği hatta bazı hatalarında oluşacağı gözlenir.

Atlantis 34 halı yıkama fabrikamızda sahip olduğumuz tecrübeli kadromuz ve son teknoloji makineler ile her türde yorgan ve battaniye yıkama işlemlerini gerçekleştirebiliyoruz. Sizlerin tek yapması gereken bizlerle iletişime geçerek hizmetlerimizden yararlanmak olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Ara

Yıkama Teklifi İster Misiniz?

WhatsApp Whatsapp Kurumsal İletişim Hattı