Eyüp Stor Perde Yıkama

Atlantis 34 halı yıkama adıyla 2006 yılından itibaren birçok yıkama hizmetini sunmaktayız. Bunca zamandır edindiğimiz bilgi ve tecrübeleri sizlere daha kaliteli hizmet sunmak amacıyla kullanıyoruz. Eyüp semtine sunduğumuz stor perde yıkama hizmetimizden yararlanan müşterilerimiz bizlerden memnun kaldıklarını belirtmişlerdir.

Stor perdeler evlerimizde yaygın olarak kullanılmaya başlansa da çoğunlukla mutfaklarda tercih edilmektedir. Bunun sebebi ise üzerinde normal perdeler kadar koku tutmaması ve ufak lekelerin yeniyken silinerek geçmesindendir. Ancak stor perde yıkama işleminin tamamen yapılması özen gerektiren bir iştir. Her ne kadar kullanım kolaylığı ve dekoratif görünüm sunsa dahi katlanma ve buruşmalar sonucunda üzerlerinde iz bırakmaktadır. Bu izler güneş ışığı vurunca göze direkt olarak görünmektedir.

Stor Perde Yıkama İşleminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Stor perde yıkama işlemi sahip olduğu yapısı yüzünden bazı dikkat edilmesi gereken noktalar bulunmaktadır. Bu noktalar:

  • Stor perde yıkama işleminde stor perdenin tamamen açılması gerekmektedir.
  • Kullanılacak olan temizlik malzemelerinin lekeyi çıkartacak güçte olması ve stor perde kumaşına zarar vermemesi gerekir.
  • Stor perde yıkama işleminde kullanılan fırça, bez gibi ovalamamıza yarayan eşyaların bastırılmadan uygulanması gerekir.
  • Fazla sıcak ve soğuk su ile yıkama işlemi yapılmamalıdır. Ilık su tercih edilmelidir.
  • Kurutma işleminde herhangi bir şekilde sıkma yapılmamalıdır. Tamamen açık duracak şekilde asılarak kuruması beklenmelidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Ara

Yıkama Teklifi İster Misiniz?

WhatsApp Whatsapp Kurumsal İletişim Hattı