Eyüp Koltuk Yıkama

Koltuklar günlük hayatımızda sıkça kullandığımız eşyalar arasındadır. Gerek dinlenirken gerekse beklerken kullandığımız koltuklar günden güne gelişerek insanların keyif almaları için her türde üretilmektedir. Misafirlerimiz ziyarete geldiğinde koltuk üzerinde oturarak muhabbet ortamı oluştururuz. Koltuklarımız temiz olmadığında üzerinde bulunan lekeler fazlasıyla göze batmaktadır. Bu sebeple koltuk yıkama işlemine ihtiyaç duyarız.

Eyüp ilçesine sunduğumuz koltuk yıkama hizmetimizi %100 müşteri memnuniyeti ile ilerletmekteyiz. Sizlere verdiğimiz hizmetleri günden güne geliştiriyor, deterjan ve makinelerimizi bu yolda geliştiriyoruz. 2006 yılında Atlantis 34 halı yıkama adıyla kurulan fabrikamızda 10-12 kişilik tecrübeli ekip arkadaşlarıyla ve son teknoloji makinelerle çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Koltuk Yıkama işlemini kısaca şöyle açıklayabiliriz:

  1. İstediğiniz yere ekip arkadaşlarımız gelerek önce koltuk üzerinde bulunan kaba kirleri temizliyor.
  2. Koltuk üzerine leke ve koltuk kumaşına uygun özel deterjanlı su püskürtülerek lekenin yumuşaması sağlanır.
  3. Kullanılan özel deterjanlı su fırçalama makinesiyle kumaşa yayılarak yıkama işleminden alınacak verim arttırılır.
  4. Yumuşayarak çıkan lekeler yüksek emiş gücüne sahip makinelerimize çekilerek kumaşta deterjan kalmaması için tekrar temiz su püskürtülür ve vakumlu makinemize çekilir.
  5. Son olarak ortamda bulunan pencereler açılarak koltuklar havalandırılır ve kuruması sağlanır.

Koltuk yıkama hizmetimizde yer alan aşamaları böylelikle açıklamış olduk. Bizleri tercih etmeniz için yukarıda bulunan aşamaları inceledikten sonra aklınıza takılan noktalarda iletişime geçerek öğrenebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Ara

Yıkama Teklifi İster Misiniz?

WhatsApp Whatsapp Kurumsal İletişim Hattı