Eyüp Halı Yıkama

Atlantis 34 halı yıkama adıyla edindiğimiz tecrübeleri Eyüp semtinde bulunan müşterilerimize de sunmaktayız. Günden güne çıkan yeni halı türleri ve halıların derinlemesine temizliğe ihtiyaç durması sebebiyle halı yıkama fabrikalarına ihtiyaç duyulmaktadır. Oluşan bu ihtiyaç güvenilir ellerde yapıldığı zaman gözle görülebilir farklar oluşurken güvenilir olmayan ellerde yapıldığı zaman halınız zarar görmektedir.

Atlantis 34 halı yıkama olarak sizlere halı yıkama hizmetimize başvuranlar için overlok hizmetimizi de sunuyor, halınızı ilk gün ki gibi görünmesi için elimizden geleni yapıyoruz. Halıların kenarlarında sökülmeler meydana gelmişse yıkama işlemine alınması önerilmemektedir. Sebebi ise yıkama sırasında kullanılan tekniklerde sökülmenin artmasından dolayı. Yıkama işleminde sökülmüş olan iplikler fırçaya veya yüksek emiş güçlü makinemize takılarak daha da fazla sökülmektedir. Bu sebeple önce overlok işlemi uyguluyor sonrasında yıkama hizmetimizi sunuyoruz.

Fabrikamızda halı yıkama, koltuk yıkama, stor perde yıkama gibi vermiş olduğumuz hizmetleri uzman ekip arkadaşlarımız ile son teknoloji makineler kullanarak yaptığımızı belirterek bizlere güvenmeniz için çalışıyoruz. Tüm yıkama işlemlerinde eşyalarınıza hiçbir zarar gelmemektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Ara

Yıkama Teklifi İster Misiniz?

WhatsApp Whatsapp Kurumsal İletişim Hattı