Esenyurt Yorgan ve Battaniye Yıkama

esenyurt yorgan ve battaniye yıkama

2006 yılında hizmet sektörüne başlayan şirketimiz bu zamana kadar bütün müşterilerimizden tam not almıştır. Atlantis yorgan ve battaniye yıkama müşterilerimizin hizmetinde devam etmektedir.

Yorgan ve battaniyeleriniz evlerinizin en önemli eşyalarından birisidir. Günlük hayatımızda yaz kış mutlaka her akşam kullanmakta bulunduğumuz yorgan ve battaniyelerimizi sene de en az 2 kere yıkamamız gerekmektedir. Kir ve pislik tutmuş yorgan ve battaniyeler sizlerin ve sevdikleriniz için sağlık bakımından tehlike arz edebilir. Bu durumda yorgan ve battaniye yıkama işlemini kendi imkanlarınızla veya acemi insanlara teslim etmekten uzak durmanız gerekmektedir.

Bizler bu işi ustaca yapmaktayız bizim bünyemizde çalışan ekibimiz tamamen profesyonel olup sizlere bu konu da tam anlamda temiz ve sağlıklı bir yıkama sunar.

Yorgan ve battaniyeleriniz ücretsiz olarak evinizden sarılarak servis aracımıza konularak tesislerimize iletilir. Burada kontrole gelen çalışanlarımız eşyalarınızın türüne uygun temizleme yöntemini belirler.

Yorgan ve battaniye yıkama işlemine başlanır özellikle kullanılan deterjanların kesinlikle ucuz veya kimyasal barındırmaması gerekmelidir. Bu ucuz kullanılan deterjanlar yorgan ve battaniyelerinizde kesinlikle kimyasal kalıntı bırakabilir bu da sizlerin kanserojen maddeler ile birlikte uyumaya nefes alıp vermenize sebep olabilir.

Yorgan ve battaniye yıkama işlemleri son bulduktan sonra gerekli kontrollerden geçerek yorgan ve battaniyeleriniz son kez durulanarak kuruma alanlarına bırakılır. Burada diğer firmalardan farklı olarak kurutmalarımızı tamamen temiz ortamlarda yapmaktayız. Bu ortamlardan uzak kurutma alanları temiz değildir. 1500 metrekare kurutma alanına sahip olan tesisimiz sizlerin sağlığı açısından son derece güvenilirdir.

Hazır duruma getirilen yorgan ve battaniyeleriniz sizlerin isteği üzerine nerede isterseniz oraya ücretsiz servisimiz ile getirilerek sizlere hizmetini sonlandırır.

Yorgan ve battaniye yıkama işlemleri sonucunda memnuniyetinizi duymak bizlere onur sunar bu onur 13 senedir Atlantis yorgan ve battaniye yıkama olarak bizlerin hatırlanmasına ve unutulmamasına sebep olmaktadır sizlere ve memnuniyetinize teşekkür ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Ara

Yıkama Teklifi İster Misiniz?

WhatsApp Whatsapp Kurumsal İletişim Hattı