Esenyurt Stor Perde Yıkama

Atlantis stor perde yıkama sizlere Esenyurt’a da hizmet vermektedir. Öncelik ile Esenyurt semtimiz İstanbul’un son dönemlerde fazlaca gelişen ve evlerde tül perde yerine stor perde kullanımının en çok olduğu ilçelerden biridir. Bizler 13 senelik tecrübemize dayanarak bu işte profesyonellik içinde çalışmaktayız. Bu profesyonellik bizlere müşterilerimizin memnuniyeti içerisinde geri dönmektedir. Stor perde yıkama Atlantis 34 halı yıkama olarak kesinlikle bizim işimizdir. 12-15 kişilik profesyonel kadromuz ile özel kurutma alanlarımız ile sizlerin eşyalarını en zararsız şekilde sizlere getirmekteyiz. Acemi yöntemlerden uzak acemi kadrolardan uzak bir işimiz var bunu da en hassas bir şekilde gerçekleştirmekteyiz.

Atlantis 34 stor perde yıkama ve temizleme işlemlerimiz bizlerle iletişime geçtikten sonra sizlerin evlerine gelen ücretsiz servisimiz ve profesyonel kadromuz ile stor perdenizi etrafa zarar vermeden hemen söküp dikkatli bir şekilde şirketimize getirmekteyiz.

Stor perde yıkama işlemlerinden önce perdelerde türüne göre yapılacak işlemler belirlenmektedir. Bu işlemlerin belirlenmesinde önemli rol oynayan kadromuz yıkama ve temizlenme yöntemine karar verirler fakat bu yıkama yöntemleri kesinlikle çamaşır makinasında olmamasına dikkat ederiz stor perdeleriniz özenle yıkanmalıdır.

Şirketimizde kapalı kurutma ve açık kurutma alanları bulunmaktadır. Halılarımızı kuruttuğumuz alanlar gibi büyük bir alana sahip olmalıyız aksi taktirde ezilip büzülebilecek halılarınız kalıcı şekilde katlanma izlerine maruz kalabilir.

Stor perde yıkama hizmetimizde kullanılan malzemelerin doğaya uygun bir malzeme olması gerekmektedir kesinlikle çamaşır suyu kullanmamalı ve müşterilerimizin sağlığı ile oynamamaktayız.

Stor perde yıkama ve temizlik işlemi bittikten sonra perdeleriniz sizlerle iletişime geçildikten sonra istediğiniz yere kadar ücretsiz servisimiz ile getirilir ve ilk aldığımız gibi aynı şekilde takma işlemini gerçekleştirmekteyiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Ara

Yıkama Teklifi İster Misiniz?

WhatsApp Whatsapp Kurumsal İletişim Hattı