Esenyurt Koltuk Yıkama

Esenyurt bölgesine koltuk yıkama alanında vermiş olduğumuz hizmetle odalarınız süsleyen koltuklarınızı daha temiz bir görünüme kavuşturmayı amaç edindik. Evlerimizde en çok kullanılan eşya haline gelen koltuk, kanepe ve sandalyelerin hijyeni kullanım sıklığı yüzünden oldukça önemlidir.

Evlerde bulunan tozlar ve bakteriler için en uygun alanlar olan halı ve koltuklar astım hastaları ve toz alerjisi gibi rahatsızlıkları olan kişiler için büyük bir problem oluşturmaktadır ve koltuk yıkama işlemi uygulanması gerekmektedir.. Bu alanlarda yaşamını sürdüren mite isimli bakteriler bezle yıkama yöntemiyle iyice koltuk altlarına itilerek koltuğunuzun mikrop taşıyıcısı rolünü almasına sebep olmaktadır.

Atlantis 34 olarak koltuklarınızda bulunan kir, leke ve bakterileri koltuğunuza herhangi bir zarar vermeden yerinde ve tam anlamıyla temizlemekteyiz. Koltuk yıkama işlemini kapınıza kadar gelerek koltukları olduğu yerde yıkayabiliyoruz. Bu sayede müşterilerimizin gözleri önünde çalışmış oluyoruz ve bu bazı müşterilerimize güven sağlıyor.

İnsanlar temizliklerine dikkat ettikleri sürece daha sağlıklı bir yaşam sürmektedir. Ancak sadece kendi temizliğimize dikkat ederek sağlımızı koruyamayız. Günlük yaşantımızda sıkça kullandığımız ve evimizin olmazsa olmazı olan halıların yıkanması gerektiği gibi koltuklar için de koltuk yıkama işlemi gerekmektedir. Koltuk yıkama işlemini kısaca şu şekilde anlatabiliriz.

Öncelikle bizlerle iletişime geçerek en uygun gün ve saat belirlendikten sonra ekiplerimiz tam zamanında koltuk yıkama işlemi için kapınıza gelmektedir. Evinize gelen tecrübeli ekip arkadaşlarımız öncelikle koltuğun üzerindeki toz ve kirler temizlenir. Leke türüne uygun olan karışımlar yardımıyla lekelerin kolayca çıkartılması sağlanır. Koltuk üzerine makine yardımıyla deterjan ve su püskürtülerek makine ile fırçalama işlemine geçilir. Bu aşamada deterjanlı su koltuk derinliklerine iyice yayılarak koltuk yıkama hizmetinin derinlemesine yapılması sağlanır. Koltuk üzerinde bulunan kirli su çekildikten sonra tekrardan temiz su püskürtülerek koltuğun tam olarak temizlenmesi sağlanır. Son olarak odanın camları açılarak kurutmaya bırakılan koltuklar ortalama olarak 3-4 saat arasında kuruyacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Ara

Yıkama Teklifi İster Misiniz?

WhatsApp Whatsapp Kurumsal İletişim Hattı