Esenyurt Halı Yıkama

Atlantis 34 halı yıkama olarak Esenyurt semtinde oturan müşterilerimizin halılarını son teknoloji makineleri kullanarak özel halı şampuanları yardımıyla tam anlamıyla temizlemekteyiz.

Yürürken ayağımızın, terliğimizin, çorabımızın altına kirler yapışarak yerde bulunan halılara kolaylıkla bulaşmaktadır. Halılarınızın diğer bir kirlenme sebebi ise pencereden ve balkondan giren toz parçacıklarıdır. Bu gibi sebeplerle kirlenen halılarınızın yılda 2 defa yıkanması gerekmektedir. Uzun süre yıkanmayan halıların içerisinde bulunan kir, bakteri ve toz parçacıkları çocuklarımız oynarken veya yürürken havalanmaktadır. Havalanan toz parçacıkları ve bakteriler bağışıklık sistemimize zarar vererek hasta olmamıza sebep olmaktadır.

Halınızı sürekli olarak süpürerek temizlendiğini düşünseniz de tam anlamıyla temizlenmez. Çünkü süpürge makineleri halınızın dibine yerleşmiş olan toz parçacıklarını tam olarak temizleyemez. Bu yüzden halılarınızı yıkamanız gerekmektedir. Ancak evlerin balkonları küçük olduğu, zamanınızın olmadığı, halınızın daha iyi temizlenmesini istediğiniz zaman halı yıkama firmaları araştırıyorsunuz. Bu konuda sizlere halılarınıza hiçbir zarar vermeden detaylı şekilde yıkanacağını garanti ediyoruz.

Halı yıkama hizmetimizden yararlanmak isteyip bizlerle iletişime geçtiğinizde size en uygun gün ve saati belirliyoruz ve zamanı gelince ücretsiz servisimizle kapınıza kadar gelerek halılarınızı teslim alıyoruz. Halılarınızı güvenli ellere teslim ettikten sonra 3 gün içerisinde tam anlamıyla temizlenmiş ve hiçbir zarar görmemiş halınızı size ücretsiz servisimizle kapınıza geri getiriyoruz.

Halılarınız ilk olarak tecrübeli ekip arkadaşlarımızın değerlendirmesiyle üzerinde bulunan lekeler tespit edilir. Bilgisayar programlı makineye halınızın ölçüleri girildikten sonra içerisinde bulunan toz parçacıkları titreşimli makine yardımıyla çıkartılmaktadır. Halının derinliklerinde bulunan toz parçacıkları çıkartıldıktan sonra yüksek emiş gücüne sahip makinelerimiz sayesinde halının yüzeyinden kolayca alınmaktadır. Bu aşamalarda halılarınıza herhangi bir zarar verilmemektedir.

Halılarınızın türüne ve lekenin türüne en uygun temizlik şampuanı kullanılarak halı yıkama işleminin etkisi arttırılmaktadır. Halılarınız ön yıkama aşamasına alınarak çıkartılan toz parçacıklarının temizlenmesi sağlanır. Ön yıkama aşaması biten halılar tam anlamıyla temizlenmesi için ana yıkama aşamasına geçilmektedir. Ana yıkama aşamasında halınız herhangi bir zarar görmezken aynı zamanda tam anlamıyla temizlenmektedir.

Halı yıkama aşaması tamamlandıktan sonra halılar toplam 1500 M2’ lik açık ve kapalı kurutma alanlarında renginin solmamasına dikkat edilerek kurutulduktan sonra son olarak tecrübeli ekip arkadaşlarımızın değerlendirmesine alınır. Ekip arkadaşlarımız tarafında kontrol edilen halılar paketlenerek sizlere teslim etmeye hazır hale getirilmektedir.

Atlantis 34 halı yıkama olarak son olarak sizlerle iletişime geçerek Esenyurt bölgesindeki evinize, şirketinize ücretsiz servisimizle kapınıza kadar getirmekteyiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Ara

Yıkama Teklifi İster Misiniz?

WhatsApp Whatsapp Kurumsal İletişim Hattı