Esenler Zeytinburnu ve Sultangazi Overlok

zeytinburnu overlok

Esenler, Zeytinburnu ve Sultangazi semtlerinde oturan müşterilerimiz için overlok hizmeti sunmaktayız. Halı yıkama hizmetimizden yararlanmak isteyenler için halılarının herhangi bir yeri kesik veya sökülüyorsa öncelikle overlok işlemi uygulayıp sonrasında yıkama işlemine başlamaktayız.

Overlok Nasıl Yapılır?

Her halı türüne yapılabilen overlok işlemi ile halılarınızın kullanım ömrü arttırılmaktadır. Halınızda kesik veya sökülen bölgelerin bulunması halının sürekli olarak sökülmesini sağlar. Atlantis 34 halı yıkama olarak müşteri memnuniyetini düşündüğümüz için halılarınızı gerekli görülürse öncelikle overlok işlemi uygularız.

Halının kesik ve sökülen bölgesinden alının parça bu bölgenin altına konularak overlok makinesinde dikilir. Bu dikiş sonucunda sökülen iplikler düzeltilmiş oluyor ve halınızı daha uzun süre boyunca kullanabiliyorsunuz. Overlok işleminde düz ve çapraz dikiş yöntemleri kullanılarak işlemin etki süresi oldukça uzatılmaktadır.

Atlantis 34 halı yıkama olarak 2006 yılından bugüne gelen 13 yıllık tecrübemiz müşterilere daha kaliteli hizmet sunduğumuz sürece müşteri portföyümüzü arttıracağımız yönündedir. Overlok ve tüm yıkama hizmetlerimizden yararlanmak için tek yapmanız gereken bizlerle iletişime geçmek olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Ara

Yıkama Teklifi İster Misiniz?

WhatsApp Whatsapp Kurumsal İletişim Hattı