Esenler Yorgan ve Battaniye Yıkama

esenler yorgan ve battaniye yıkama

Atlantis 34 halı yıkama olarak birçok yıkama sektöründe hizmet gösteriyoruz. Göstermiş olduğumuz hizmetler arasında Esenler bölgesi içinde geçerli olan yorgan ve battaniye yıkama hizmetimiz tecrübeli ekip arkadaşlarımız tarafından fabrikamızda bulunan teknolojik makinelerle %100 hijyenik olarak yapılmaktadır.

13 yılın getirmiş olduğu tecrübeye dayanarak yorgan ve battaniyelerinizi büyük bir özenle yıkamaktayız. Yorgan ve battaniye yıkama işlemi yün, silikon, pamuk… gibi her çeşit için farklılıklar göstermektedir. Bu farklılıklar kullanılacak olan deterjandan ve sıcaklık ayarından kaynaklanmaktadır. Her yorgan ve battaniye türü sahip oldukları yapıları bakımından farklı sıcaklıklarda yıkanması gerekir.

Fabrikamızda kullanmakta olduğumuz yorgan ve battaniye yıkama makineleri her türde yıkama işlemi gerçekleştirebilmektedir. Yıkama teknolojisindeki yenilikleri takip ederek fabrikamızda bulunan makineleri geliştiriyor ve bu sayede sizlere daha hızlı ve daha kaliteli bir hizmet sunuyoruz.

Yorgan ve Battaniye Yıkama Nasıl Yapılır?

Yorgan ve battaniye yıkama işlemini kısaca anlatacak olursak, öncelikle ekip arkadaşlarımızı ücretsiz servis aracımızla kapınıza kadar gelerek sizlerden yorgan ve battaniyeleri alarak fabrikamıza getirir. Fabrikamıza getirilen yorgan ve battaniyeler türlerine göre ayrılarak yıkama makinelerine yerleştirilir. Yerleştirilen yorgan ve battaniye yıkama işlemine türüne göre sıcaklık ayarı ve deterjan yerleştirilerek başlanır. En son tamamen kurutularak teslim edilmeye hazır hale getirilen yorgan ve battaniyeler sizlerle görüşülerek ekip arkadaşlarımız tarafından kapınıza kadar getirilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Ara

Yıkama Teklifi İster Misiniz?

WhatsApp Whatsapp Kurumsal İletişim Hattı