Esenler Koltuk Yıkama

Atlantis 34 halı yıkama olarak 13 yılın getirmiş olduğu tecrübeyi ekip arkadaşlarımıza aktararak koltuk yıkama işlemlerini son derece titizlik içerisinde tamamlıyoruz. İstanbul’ un birçok ilçesine sunduğumuz hizmetleri Esenler bölgesine de veriyor ve müşteri portföyümüzü arttırıyoruz.

Koltuk Yıkama Nasıl Yapılır?

Koltuk yıkama hizmetimizden yararlanmak istediğinizde en kısa sürede size gün verilir. Belirlenen günde ekip arkadaşlarımız istediğiniz yere gelerek koltukları yıkamak için hazırlar. Sonrasında koltukta bulunan kaba kirler temizlenir. Koltuk kumaşında bulunan leke ve kirlerin yumuşaması için ilaçlama yapılır. Bu ilacın kumaşa tamamen yayılması için fırçalama makinelerimizi kullanırız. Bu sayede koltuk yıkama işlemi koltuk kumaşının her yerinde yapılır.

İlaçlamanın ve fırçalamanın etkisiyle kumaştan ayrılan leke ve kirler yüksek emiş gücüne sahip vakumlu makinelerimiz yardımıyla çekilir. Sonrasında kumaşta herhangi bir ilaç artığı bırakmamak için temiz su püskürtülerek tekrar vakumlu makinemizle çekilir. Bu sayede ilaçlama sonucunda oluşacak lekelerin önüne geçilir. Son olarak odada bulunan pencereler açılarak koltuklar havalandırılır. Böylelikle koltuklar kurutulmaktadır.

Atlantis 34 adıyla sunduğumuz koltuk yıkama hizmetimizde sizde faydalanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Ara

Yıkama Teklifi İster Misiniz?

WhatsApp Whatsapp Kurumsal İletişim Hattı