Esenler Halı Yıkama

Atlantis 34 halı yıkama fabrikamızda yılların getirdiği tecrübeyi son teknoloji makinelerle ve tecrübeli ekip arkadaşlarımızla birleştirerek sizlere hızlı ve kaliteli hizmet sunmaktayız.

Esenler semtinde halı yıkama fabrikaları arasında sizleri önemseyerek farkımızı ortaya koymaktan gurur duyuyoruz. Bugünlere gelmemize yardımcı olan en büyük faktör müşteri memnuniyeti için yaptığımız çalışmalardır.

Halı Yıkama Nasıl Yapılır?

Halı yıkamada ilk olarak titreşim yardımıyla halının içerisindeki kirleri çıkartan makine kullanılır. Halının içi bu şekilde temizlendikten sonra yüksek emiş gücüne sahip makinelerimiz yardımıyla çıkartılan kirler çekilir. Halı ön yıkama işlemine alınır ve burada halı yüzeyinde bulunan lekeler temizlenir. Halı yıkama işlemi yüzeysel olarak tamamlanmış olur ve ana yıkama işlemine geçilir.

Ana yıkama işleminde halı derinlemesine yıkanarak durulanır. Durulanan halılar toplam 1500 M2’ lik açık ve kapalı kurutma alanlarında kurutularak üzerinde ekip arkadaşlarımız tarafından kontroller gerçekleştirildikten sonra paketlenerek teslim etmeye hazır hale getirilir.

Halı Yıkamada Dikkat Edilmesi Gerekenler

Halı yıkama işleminde yıkama makinelerine, kullanılan deterjana, halının türüne dikkat edilmesi gerekmektedir. Aksi taktirde halıda renk solmaları ve makinelerin oluşturacağı hatalar oluşabilmektedir.

Atlantis 34 halı yıkama olarak 10-12 kişilik uzman ekip arkadaşlarımızla çalışarak halılarınızı büyük bir titizlikle yıkıyor ücretsiz olarak kapınıza getiriyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Ara

Yıkama Teklifi İster Misiniz?

WhatsApp Whatsapp Kurumsal İletişim Hattı