Çatalca Yorgan ve Battaniye Yıkama

İstanbul’un güzel semtlerinden birisi olan Çatalca da hizmet verdiğimiz yorgan ve battaniye yıkamacılığı sizlerin evlerinizde ki kir ve toz tutmuş bütün yorgan ve battaniyelerinizin temizliğine özen gösterir. Atlantis 34 yorgan ve battaniye yıkama 2006’dan beri vermiş olduğu hizmeti daha da büyüterek 12-15 kadar profesyonel ekibimiz ile yorgan ve battaniye yıkamalarında İstanbul’un en önemli firmaları arasında yer alır.

Tek kişilik ve çift kişilik, elyaflı, çift kişilik, silikonlu, pamuk, yün, ince, kalın vs. Birden fazla türü olan yorgan ve battaniyeler den hangisi sizin için uygun ise onları kullanmaktasınız. Ancak yorgan ve battaniyeler yılın her günü aynı şekilde temiz kalmamaktadır. Bu durumda yorgan ve battaniye yıkama işleminin yılda en az 3 kez yapılması gerekmektedir. Bir süre sonra kirlenen yorganlar sağlık ve hijyen açısından da tehlike oluşturmaktadır. Zira yorgan ve battaniye gibi sık sık kullanılan eşyalar da bakteri ve kir oluşumu daha da sık görülmektedir.

Gelişen ve sürekli boş alanların doldurulması ile şehirleşme yapısına sahip olan İstanbul’da yıkama yerleri her yerde mümkün olmamaktadır. Bu yüzden, tesisimizin son teknoloji makinalar, çağdaş yıkama makinelerinde yıkanan yorgan ve battaniyeler ile daha güzel uyku rahatlığı yaşayacaksınız. Yorganların ve battaniyelerinin tozlarının ve kirlerinin temizlenmesi ne kadar zor ise bakteriyel temizliklerinin yapılması da o kadar zordur.

Yorgan ve battaniye yıkama işlemine başlamadan önce var ise çıkmayan zor lekeler için işlem yapılır. Renk verme veya renk atma sorunu var ise ayrıştırıcı kullanılmaktadır. Daha sonra tam otomatik makinelere konularak yıkama işlemi yapılır.

Yorgan ve battaniye yıkama işlemi sonrasında kurutulması için çok dikkat edilmesi gerekir kapalı ve açık kurutma alanlarımız ile kurutma alanlarımız mevcuttur. Sıradan yıkamacılar yorgan ve battaniyelerinizi yere sererek yıkar ve yere sererek kurutur bizler bunların uzağındayız. Sizlere her türlü temizliği ve güveni sağlamaktayız.

Yıkama ve kurutma işlemlerinin ardından yorgan ve battaniyeleriniz ücretsiz servis aracımız ile sizlerle anlaşılan saatte ve günce teslim edilir. Müşteri memnuniyetinin adresi kesinlikle Atlantis 34 yorgan ve battaniye yıkama şirketidir. Sizleri Çatalca da ki hizmetimize bekleriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Ara

Yıkama Teklifi İster Misiniz?

WhatsApp Whatsapp Kurumsal İletişim Hattı