Çatalca ve Silivri Overlok

silivri overlok

2006 yılında kurulan şirketimiz Atlantis 34 overlok olarak sizlere hizmet vermekteyiz bu hizmete Çatalca ve Silivri ilçelerimizde devam etmekteyiz.

Elde Overlok(Sürfüle) İşlemi Nasıl Yapılır?

Overlok işlemi el ile yapıldığında sürfüle denmektedir. El ile bu işlem halı kilim gibi kalın malzemelere uygulanamaz gücünden dolayı özel makinalarca yapılmalıdır. Kumaş veya halı kenarları overloktan önce kesinlikle düz bir şekilde kesilmelidir. Kesilen bu parça ile asıl parça kumaşın kesilen kısmı alttan ve üstten olacak şekilde kaplanır. Daha sonra düz ve çapraz dikiş teknikleri ile kaplanan kumaş asıl kumaşın üzerine güzel bir şekilde dikilir.

Saçak yapılandırma uygulanması genellik ile penye ve giysi ürünlerine uygulanır. Saçaklarında düzenlemeye uğramamış olan kumaş veya giyim ürünleri overloksuz olduğu hemen göze çarpar ve anlaşılır. Overloksuz bir kumaşın kenarları saçak saçak olur ve halı bir süre sonra kullanıma elverişli halden uzaklaşır.

Halı ve kilimlerinizin kenarlarına saçaklarına overlok işlemi yapılması için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Bu işlemler evinizin daha ferah ve halılarınızın daha yeni görünmesini sağlar. Bizler firma olarak bu durumları sizlere sunuyoruz ve tam otomatik makinalarımız ile 12-15 kişilik ekiplerce oluşturulan firmamız sizlere en iyi koşulları sağlayarak işlemlere devam eder. Overlok sistemi ülkemizde sıkça kullanılır ve sıradan firmalar ile yapılan overloklar yamuk ve eksik yapılır bu durumda halılarınız daha yeni görünmez ve bir süre sonra açılmalar meydana gelebilir. Bizler profesyonel olarak yaptığımız overlok ile halılarınızı bir ömür boyu mutlulukla ve saçaksız şekilde kullanabilirsiniz.

Bizleri Atlantis 34 overlok işlemi için arayabilirsiniz bizler Çatalca ve Silivri de hizmet vermekteyiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Ara

Yıkama Teklifi İster Misiniz?

WhatsApp Whatsapp Kurumsal İletişim Hattı