Çatalca Stor Perde Yıkama

Atlantis 34, stor perde yıkamaktan sizleri kurtarıyor. Çatalca da sizleri bu dertlerden kurtararak memnuniyetinizi kesinlikle sağlayacağımıza inanıyoruz.

Neden biz?

Biz bu sektörde 2006 yılından beri hizmet vermekteyiz. 13 yıl geçen sürede müşterilerimizin en ufak şikayetine maruz kalmadık. Çünkü bizler bu işi severek hissederek yapıyoruz. Temizliğin önemini sadece dış görünüş olarak değil müşterilerimizin sağlığı açısından da titizlikle yapıyoruz. Profesyonel ekiplerimiz belirli testlerden geçtikten sonra bizlerle çalışma imkanına erişebilir bu yüzden ekibimize güvenimiz tam olup 13 senelik tecrübemizle sizlere Atlantis 34 stor perde yıkama olarak bizlerle iletişime geçmenizi öneriyoruz.

Öncelikle sizlerin istediği gibi ücretsiz teslim aldığımız stor perdelerinizi, herhangi bir karışıklık durumunun ortadan kaldırmak için her müşterimize ayrı olarak belirttiğimiz şekilde etiketliyoruz. Daha sonra fabrikamıza ulaşan perdenizi stor perde yıkama ve temizleme işlemine alıyoruz.

Stor perdelerinizi ilk önce, üzerinde olabilecek yabancı lekelerden arındırıyoruz. Daha sonra, yıkama işlemine baş amadan önce bol su ile stor perdelerinizi durulayıp lekelerden biraz da olsa arınmasını sağlıyoruz dış kirlerden.

Bizlere özel stor perde yıkama malzemelerimiz ile, özel tipte perdelerinize asla zarar vermeyen fırçalarımızla stor perdelerinizin cinsine ve türüne göre özel yöntem ve uygulamalara öncelikle ön yüzünü, daha sonra arka yüzünü bol köpük, bol fırça darbeleri ile titizlik ile yıkıyor ve bol su ile duruluyoruz.

Stor perdelerinizin metal ve zincirli kısımlarının temizliği de bittikten sonra uygulamamıza son veriyoruz. Stor perde yıkama ve durulama işlemi bittikten sonra stor perdelerinizi 1 gün süre ile özel kurutma alanlarımızda kurutuyoruz.

Kuruyan stor perdeleriniz son aşama olarak 12-15 Kişilik profesyonel kadromuz ile son kez kontrol ediliyor eğer çıkmayan hala kalıcı izler var ise özel leke çıkarıcı doğaya uygun malzemelerimizden kullanıyoruz.

Stor perdeleriniz Atlantis 34 stor perde yıkama olarak Çatalca da güvence altındadır. İşlemlerden sonra aynı şekilde ücretsiz olarak evinize kadar getirilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Ara

Yıkama Teklifi İster Misiniz?

WhatsApp Whatsapp Kurumsal İletişim Hattı